شهردار سنندج خبر داد: جانمایی 8 نقطه برای احداث پل در سنندج  

شهردار سنندج از جانمایی هشت نقطه در سطح شهر سنندج به منظور احداث پل خبر داد و گفت: در آینده نزدیک، فراخوانی توسط سازمان بهسازی و نوسازی برای مشارکت بخش خصوصی در این هشت نقطه منتشر می‌شود.
 

 
کامیاب شادمان ظهر امروز در جلسه شوای ترافیک شهرستان سنندج گفت: قرار شده که محلی در کمربندی بهشت محمدی این شهر به منظور استقرار نمایشگاه‌های اتومبیل خودرو تملک شود.
وی با ابراز رضایت از مساحت این زمین ادامه داد: این محدوده به املاک متعلق به اداره منابع طبیعی متصل است بنابراین امکان گسترش در آینده را دارد که مراحل کار را در کمیسیون ماده پنج پیگیری خواهیم کرد.
شهردار سنندج با یادآوری راه‌اندازی سیستم کارت‌پارک‌های مکانیزه از همکاری مناسب مردم در این رابطه خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه شاهد اعتراضی از سوی مردم در این قضیه نبوده‌ایم.
شادمان با بیان اینکه خود پارکبان‌ها نیز با جلوگیری از پارک دوبل، تاثیر خوبی در کاهش ترافیک دارند، تصریح کرد: لازم است راهنمایی و رانندگی در خصوص خودروهایی که بدون استفاده از کارت‌های الکترونیکی پارک می‌کنند، اقداماتی ترتیب دهد.
وی با تاکید بر اینکه مشکل اساسی در ترافیک شهر، کمبود پارکینگ است، خاطرنشان کرد: برای ایجاد پارکینگ در کنار مسجد جامع شهر، رایزنی‌هایی با بخش خصوصی انجام شده که در صوت تایید مراحل کار در زمان مطالعه، اجرای آن را در دستور کار قرار خواهیم داد.
شهردار سنندج با یادآوری مطالعات طرح جامع ترافیکی از سال 91 به تکمیل این مطالعات در ابتدای سال‌جاری اشاره کرد و افزود: در طرح تفصیلی آن دسته از معابری که در زمینه تسهیل ترافیک نقش دارند در اولویت بهسازی قرار می‌گیرند.
شادمان از جانمایی هشت نقطه در سطح شهر سنندج به منظور احداث پل توسط شورای ترافیک خبر داد و افزود: در آینده‌ای نزدیک، فراخوانی توسط سازمان بهسازی و نوسازی برای مشارکت بخش خصوصی در این هشت نقطه منتشر خواهد شد.
وی با اشاره به نهایی شدن مطالعات طرح اتصال جاده ساحلی به بلوار مستضعفان به صورت غیرهمسطح خاطرنشان کرد: این قضیه در کاهش و روانسازی ترافیک شهر موثر خواهد بود.
شهردار سنندج در خصوص پل مکانیزه میدان آزادی سنندج، علت عدم افتتاح آن را تجهیزات مربوطه عنوان کرد و گفت: در صورت ورود این تجیهزات به سنندج، کارهای عمرانی آن ظرف مدت 20 رور انجام و آماده بهره‌برداری می‌شود.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *