خانه / اجتماعی / شهروند سنندجی رکوردار دریافت گواهینامه وسایل نقلیه درکشور شد

شهروند سنندجی رکوردار دریافت گواهینامه وسایل نقلیه درکشور شد

شهرام نعمتی شهروند سنندجی با دریافت چهارده نوع گواهینامه رکورد دار کسب گواهینامه های مختلف در ایران است.

به گزارش کُردتودی، در کشور ما چهارده نوع گواهینامه اصلی وجود دارد که آقای نعمتی توانسته است در مدت سه سال تمامی این گواهینامه ها را دریافت کند.
وی در گفتگوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران کردستان می گوید: من در مدت سه سال تمامی گواهینامه های سبک وسنگین، درون شهری وبرون شهری، ماشین آلات کشاورزی، معدنی، عمرانی وصنعتی را دریافت کرده ام.
این راننده ماهر سنندجی با بیان اینکه گرفتن بعضی ازاین گواهینامه ها آسان نیست می افزاید: یکی از سخت ترین گواهینامه ها مربوط به جرثقیل است که باید بار حمل شده را به صورت سانتی متری در محل مورد نظر بگذاری در غیر این صورت رد خواهی شد و البته من نیز بعد از سه بار امتحان عملی توانستم آن را دریافت کنم.
نعمتی گفت: یکی از جالب ترین و سخت ترین خودروها برای رانندگی، ماک ۲۰ دنده و با دو دنده مجزا است که همواره آرزو داشتم با آن رانندگی کنم.
وی با اشاره به اینکه عشق به رانندگی مشوق اصلی من برای دریافت گواهینامه های مختلف بود می گوید: دریافت گواهینامه های مختلف سختی های خاص خود را داشت چرا که بعضی ازاین ماشین ها به راحتی برای تمرین کردن وجود ندارند.
رکورد دار گواهینامه کشور با تاکید بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می گوید: اگر چه به کسب این تعداد گواهینامه افتخار می کنم اما یکی از افتخارات من این است که تا به حال کوچکترین تخلف رانندگی مرتکب نشده و جریمه نشده ام.
وی افزود: اکنون من راننده خودرو آمبولانس ۱۱۵هستم و خدا را شکر گذارم که استعداد و مهارت رانندگی را به من عطا فرموده و امیدوارم از آن برای نجات جان انسانها بهره بگیرم.
درپایان آقای نعمتی به تمام رانندگان توصیه کرد که به هیچ عنوان بدون گواهینامه رانندگی نکنند واحترام به علائم راهنمایی و رانندگی را شرط اول کار بگذارند.

شناسه خبر : 7677

این خبر رو هم ببینید

رکورد سه استان کُردنشین در تورم آبان ماه / جایگاه اول و دوم تورم نقطه به نقطه آبان ماه به نام کرمانشاه و کردستان ثبت شد

کرمانشاه و کردستان در تورم نقطه به نقطه منتهی به آبان ماه رکورد زدند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =