شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ایران، اقدام دولت امارات متحده عربی را شدیدا محکوم کرد

اعضاي شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ايران: حاكمان منفور امارات بدانند دوستي احمقانه با اشغالگران صهيونيست و حاميان آن نه تنها موجب تضعيف جبهه مقاومت و فراموشي آرمان مشترك امت اسلام يعني آزادي بيت المقدس نخواهد شد، بلكه زمينه ي نابودي اسرائيل غاصب و سرسپردگانشان در منطقه را سرعت خواهد بخشيد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اعضای این شورا در پی توافق عادی سازی کامل روابط بین امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داده و با صدور بیانیه ای این عمل احمقانه حاکمان امارات را شدیدا محکوم کردند.

متن بیانیه اعضای شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به شرح زیر است:

وَحِیلَ بَیْنَهُمْ وَبَیْنَ مَا یَشْتَهُونَ کَمَا فُعِلَ بِأَشْیَاعِهِمْ مِنْ قَبْلُ ۚ إِنَّهُمْ کَانُوا فِی شَکٍّ مُرِیبٍ                 سوره سبا آیه ۵۴

دفتر رویدادهای تاریخ پر فراز و نشیب اسلام سرشار از رخدادهای شیرینی است که در پرتو همبستگی و انسجام امت اسلامی برگ های زرینی بر افتخارات جهان اسلام افزوده است. در این رهگذر خیانت شماری از دولتمردان به ظاهر مسلمان صفحات ننگین و سیاه تاریخ را رقم زده است. فلسطین عزیز صحنه ای از خدمت و خیانت حاکمان و سند محکمی از میزان پایبندی آنان به آرمان های امت اسلامی است. از آن روز که این سرزمین مقدس توسط خونخواران غاصب اشغال شد تا کنون مواضع شفاف و مبهمی از سوی سران کشورهای اسلامی اتخاذ و مسیر را برای قتل و غارت مظلومان فلسطینی هموار نموده است. قراداد ننگین کمپ دیوید آغازگر خیانت در این مسیر تاریک بود که دریای خون به راه انداخت تا در پرتو آن رژیم پلید صهیونیستی در آوارگی مسلمانان جسورتر شود. در حالی که کام جهان اسلام از بیداری اسلامی شیرین گشته است حاکمان خودفروخته به ظاهر مسلمان در به رسمیت شناختن این رژیم خونخوار خشم عمومی آزادیخواهان را برانگیخت. این اقدام غیر انسانی امارات متحده عربی در به رسمیت شناختن دولت جعلی و آدم کش اسرائیل و عادی سازی روابط با این رژیم منحوس با حمایت آمریکای جنایتکار خیانتی بی بدیل به امت اسلامی و آرمان قدس شریف و زخمی عمیق بر پیکره دنیای بزرگ اسلام است.
امارات متحده عربی با این اقدام خصمانه، روح جبهه مقاومت و ملت مظلوم فلسطین را نشانه گرفت و با هدف مشروعیت بخشی به دشمن درجه یک جهان اسلام ارتباط آشکار قبلی خود را رسمیت بخشید و ننگی پاک نشدنی بر پیشانی حکام سرسپرده خود نهاد.
بی شک بازیگران این نمایش شیطانی که در راستای تحقق اهداف کثیف استکبار جهانی با هدف اجرای پروژه معامله قرن و خاورمیانه جدید صورت گرفته، به اهدف خود دست نخواهند یافت و در نهایت به سرنوشت دیگر خائنان به خون های پاک شهدای مقاومت دچار خواهند شد.
حاکمان منفور امارات بدانند دوستی احمقانه با اشغالگران صهیونیست و حامیان آن نه تنها موجب تضعیف جبهه مقاومت و فراموشی آرمان مشترک امت اسلام یعنی آزادی بیت المقدس نخواهد شد، بلکه زمینه ی نابودی اسرائیل غاصب و سرسپردگانشان در منطقه را سرعت خواهد بخشید.
شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ایران ضمن محکومیت شدید اقدام دولت امارات متحده عربی به سران این کشور توصیه می‌کند که در صورت عدم بازنگری در این اقدام نکبت بار دیر یا زود باید در انتظار واکنش قاطع مردم این کشور در قبال تحقیر تاریخی ناشی از اشتباه محاسباتی حاکمان خود در رونمایی از توافقنامه عادی‌سازی رابطه با اسرائیل غاصب باشند.

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ایران

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *