خانه / سیاسی / شکست دو جانبه ؛ صهیونیسم ها !!!

شکست دو جانبه ؛ صهیونیسم ها !!!

چند سالی هست که ((ایران)) و ((رژیم صهیونیستی)) رسما وارد جنگ سرد شده‌اند و رفتارهای سیاسی‌شان در این قالب صورت می‌گیرد. همین وضعیت باعث شده تا ساکنان سرزمین‌های اشغالی مجبور باشند همواره در قبال ایران در حالت آماده باش به سر ببرند.

با این حال ارسال یک پهپاد رژیم صهیونیستی به خاک ایران برای اهداف جاسوسی و …، اقدامی به شدت نظامی و ضدامنیتی بود که از سوی مسئولان نظامی این رژیم رخ داد و بدون شک ایران با توجه به عمق استراتژیک این موضوع و کشف این پهپاد در منطقه بسیار بااهمیت و حساس نطنز، اقدام اسرائیل را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
برخی کشورهای منطقه تعامل خوبی با جمهوری اسلامی ندارند و باید بدانند که تهران حق پاسخ به این رفتار آنها را دارد. چنانچه همه می‌دانند که بخشی از مقاومتی که امروز در سرزمین‌ های اشغالی علیه اقدامات رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد الگوپذیری از انقلاب ایران است و همین مقاومت که بدل به نقطه ضعف رژیم صهیونیستی شده است، با الگوگیری از انقلاب مردم ایران صورت گرفته است.
چنانچه اگر بخواهیم جنگ غزه را از نظر مولفه‌های نظامی و استراتژیک بررسی کنیم، جنبه های شکست رژیم صهیونیستی بیشتر از جنبه‌های پیروزی آن است. بعد از این شکست شاید مقامات رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیدند که می‌توانند با فرستادن یک پهپاد به خاک ایران این شکست را به پیروزی بدل کنند و لااقل شکست خود را تحت‌الشعاع قرار دهند. اما این اقدام آنان نیز شکست خورد و با اقدام به موقع نیروهای نظامی ایران، پهپاد صهیونیستی منهدم شد.
در واقع رژیم صیهونیستی جایی است که بیشتر از همه کشورهای جهان در سال‌های گذشته از جنگ علیه ایران صحبت شده با این حال در جنگ با گروه کوچکی که الگوی مقاومت را از ایران گرفته‌اند با مشکل روبه‌روست. اکنون دست ایران برای هر اقدام تلافی‌جویانه باز است.
به طور مشخص منشور سازمان ملل اقدام پیشگیرانه و تلافی‌جویانه را در شرایط ایجابی مجاز می‌شمارد و در واقع تجاوز پهپاد اسرائیلی به خاک ایران جدای از آنکه از نظر نظامی سندی بر ضعف رژیم اشغالگر قدس باشد از نظر حقوقی نیز دلیل واضح و روشنی است که تجاوز نظامی از سوی اسرائیل آغاز شده و ایران مشروعیت دارد تا هر اقدامی را برای دفاع مشروع از سرزمین خود انجام دهد. سقوط پهپاد رژیم صهیونیستی سبب خواهد شد روحیه تجاوزکار رژیم صهیونیستی بار دیگر در جهان رسوا شود.

شناسه خبر : 17961

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شش =