صرف 1.5 میلیارد تومان در پروژه پل مکانیزه سنندج

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج از صرف 1.5 میلیارد تومان در پروژه پل مکانیزه در این شهرستان خبر داد.
 

 
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ماشاالله رضایی امشب در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج با محوریت بحث و بررسی پیرامون نصب دو نماد در این شهر گفت: هدف شورا قرار دادن هنرمندان رودرروی یکدیگر نیست.
 
وی با تأکید بر اینکه شهر سنندج به نام کوه آبیدر شناخته می‌شود، اظهار کرد: نیت واقعی همه ما این است که المان‌های نصب شده در خور شأن شهر باشند.
 
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج با اشاره به تشکیل اتاق فکر در تمامی موضوعات مرتبط با شهر از سوی شورای دوره چهارم، تصریح کرد: هدف ما نصب بهترین المان در میادین است.
 
رضایی با بیان اینکه بین شورای شهر و شهرداری سنندج تعامل مناسبی وجود دارد، دلیل این ادعا را به بحث گذاشتن طرح‌ها در جلسات شورا پیش از اجرای آنها توسط شهرداری عنوان کرد.
 
وی با انتقاد از روند ساخت پل مکانیزه خیابان آزادی شهر سنندج اظهار کرد: در ابتدا قرار نبود این طرح به این شکل اجرایی شود.
 
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج با اشاره به اینکه حاضریم همین الان نیز خسارت وارده در اجرای طرح را مشروط به توقف آن و جایگزینی طرح زیرگذر بپردازیم، گفت: در مجموع تاکنون نزدیک به یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای احداث این پل مکانیزه هزینه شده است.
 
خواص و عوام در جامعه به هم نزدیک‌تر شوند
 
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج نیز در این جلسه با اشاره به برنامه نصب دو اثر در دو میدان این شهر گفت: شورا و شهرداری این بار متعلق به مردم بوده و می‌خواهیم عیوب قبلی را برطرف کنیم.
 
بهاءالدین حسینی با بیان اینکه جلوی ضرر از هر نقطه که گرفته شود دارای منفعت خواهد بود، گفت: قاطبه جامعه عوام است و هر اندازه عوام و خواص در یک جامعه به هم نزدیک‌تر باشند نتیجه بهتری حاصل می‌شود.
 
وی پیشنهاد کرد که در هنگام نصب اثر به منظور آشنایی بیشتر مردم توضیحاتی پیرامون سازنده مجسمه و خود پیکره در قالب تابلویی قرار داده شود.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *