صمیمت و همدلی در کردستان نمونه ای از همبستگی در ایران اسلامی است

سنندج – رئیس جمهور در مراسم افتتاح پروژه ها و طرح های عمرانی استان کردستان در سنندج گفت: صمیمت و همدلی در استان کردستان، نمونه ای عینی و الگوی مهم از همیستگی در ایران اسلامی به شمار می رود.

حسن روحانی ظهر امروز شنبه در مراسم بهره برداری و افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه وزارت نیرو در سنندج، اظهار داشت: صمیمت و همدلی امروز در استان کردستان نمونه ای عینی و یک الگوی مهم از همبستگی در ایران اسلامی به شمار می رود.
وی با اشاره به امنیت پایدار در استان کردستان و شرایط خوب برای سرمایه گذاری، گفت: خوشبختانه امروز در استان کردستان در تمامی بخش ها مشکلی برای جذب سرمایه گذاری نداریم و این یک خبر خوب برای توسعه کردستان به شمار می رود.
رئیس جمهور عنوان کرد: ما معمولا در استانها و دیگر مناطق کشور مشکل تامین آب، برق و حتی گاز برای سرمایه گذاری داریم ولی امروز و بر اساس اعلام وزارت نیرو در این بخش ها هیچ مشکلی نداریم و این خبر بسیار خوبی است.
وی گفت: بر اساس اعلام وزیر نیرو و در صورت بهره برداری از تونل های در دست احداث، زمینه برای انتقال آب از مناطق غرب به شرق استان فراهم می شود و این مهم بهترین فرصت برای توسعه در شرق استان کردستان به شمار می رود.
روحانی یادآور شد: بر اساس اعلام وزیر نیرو ما سال گذشته در کردستان ۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کردیم و در سال جاری نیز ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت می گیرد و این اقدام خوبی برای ارتقای زیرساخت های استان کردستان است.

شناسهٔ خبر: 3938761 – شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ – ۱۳:۳۳

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *