ضدانقلاب به دنبال ناامن کردن کردستان/امنیت زیرساخت توسعه است

سنندج – امام جمعه مریوان گفت: اقدامات تروریستی ضد انقلاب در استان کردستان با هدف ناامن کردن این منطقه انجام می شود و در این زمینه مردم باید هوشیار باشند.


ماموستا مصطفی شیرزادی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تسلیت شهادت دو نیروی بسیجی در منطقه اورامان در استان کردستان بیان کرد: ضد انقلاب با هدف نا امن کردن استان کردستان دست به اقدامات و حرکت های تروریستی می زند.

وی ادامه داد: دود اصلی ناامن کردن منطقه به چشم مردم مظلوم این منطقه می رود و کسانی که مدعی دفاع از مردم هستند، دارند بر علیه امنیت و آرامش این مردم اقدام می کنند و از نظر ما این گونه اقدامات و حرکت های تروریستی محکوم به شکست و نابودی است.

امام جمعه مریوان بیان کرد: ناامن کردن منطقه به هیچ عنوان به نفع مردم کردستان نیست و متاسفانه این گونه حرکت ها مانع توسعه این منطقه می شود و به همین دلیل باید همه با هم در مقابل این اقدامات و حرکت های تروریستی ایستادگی کنیم و با آنها مقابله جدی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه دین مبین اسلام اهمیت ویژه ای برای امنیت پایدار در جامعه قائل است، افزود: وقتی که امنیت وجود نداشته باشد، هیچ حرکتی در راستای توسعه در جامعه صورت نمی گیرد و در همین راستا وجود امنیت مهمترین و اصلی ترین زیرساخت در راستای توسعه پایدار در جامعه است.

ماموستا شیرزادی با اشاره به حضور به موقع نیروهای امنیتی و نظامی در دفاع از انقلاب اسلامی، گفت: حفظ امنیت و آرامش در استان کردستان یکی از وظایف اصلی همه ماست و باید دست کسانی که در پیشانی اصلی این حفظ امنیت هستند نیز بوسید.

وی ضمن محکوم کردن مجدد حمله ضد انقلاب به نیروهای نظامی و حافظان امنیت در مرزهای استان کردستان، یادآور شد: حفظ امنیت و آرامش در استان کردستان همچنان نیازمند ایثار و شهادت است و از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ما شهدای زیادی را در این راه تقدیم انقلاب اسلامی کرده ایم.

امام جمعه مریوان در پایان بار دیگر شهادت دو نیروی بسیجی در منطقه اورامان را از سوی ضد انقلاب تسلیت گفت و افزود: بدون شک راه این عزیزان در راستای امنیت پایدار در منطقه با قدرت هر چه تمامتر ادامه خواهد داشت.

به گزارش مهر، روز پنج شنبه و در پی اقدام تروریستی ضد انقلاب دو نیروی بسیجی اهل روستای ژیوار از توابع شهرستان سروآباد استان کردستان به درجه رفیع شهادت رسیدند. پیکر مطهر این دو شهید گرانقدر ظهر جمعه و قبل از اقامه نماز جمعه در شهر سروآباد تشییع و سپس در روستای ژیوار به خاک سپرده شد.

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *