خانه / سیاسی / طرح غرب برای مخدوش کردن دین اسلام

طرح غرب برای مخدوش کردن دین اسلام

اسامه جمال دبیر کل شورای سازمان های اسلامی آمریکا در کنفرانس سالانه مسلمانان در آمریکا گفت: گروهک تکفیری صهیونیستی داعش، خطری برای همه مسلمانان در جهان است و ایجاد گروههای تروریستی نقشه امریکاست برای مخدوش کردن دین اسلام

زمان انتشار خبر: سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ – ۰۷:۲۶
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کنفرانس سالانه مسلمانان آمریکای شمالی درشیکاگو برگزار شد. مسئولان سازمان های اسلامی آمریکا دراین مراسم با عنوان جامعه مسلمانان آمریکا پایان افراط گرایی و اسلام هراسی، بر ضرورت شرکت مسلمانان این کشور در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کردند.
 
رئیس شورای اسلام و آمریکا با بیان اینکه باید مسلمانان آمریکا با صدای رسا سخن بگویند و خواسته های خود را بیان کنند و تسلیم رسانه هایی نشوند که بر اخبار بد متمرکز شده اند افزود: مسلمانان با چالش های زیادی روبرواند و باید به صورت هوشمندانه با این چالش ها مقابله کرد.
 
اسامه جمال دبیر کل شورای سازمان های اسلامی آمریکا نیز در این مراسم گفت: حمله آمریکا به عراق باعث ایجاد نا امیدی در میان شماری از انسان ها شده است افزود: گروهک تکفیری صهیونیستی داعش، خطری برای همه مسلمانان در جهان است و ایجاد  گروههای تروریستی نقشه امریکاست برای مخدوش کردن دین اسلام.

شناسه خبر : 14757

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهار =