عربستان سعودی، القاعده، داعش، النصره و اخوان المسلمین را تروریست دانست

عربستان سعودی به آن دسته از شهروندان خود که در قالب گروه های مختلف القاعده و داعش در حال جنگ هستند، 15 روز مهلت داده تا به کشور خود بازگردند

عربستان سعودی به آن دسته از شهروندان خود که در قالب گروه های مختلف القاعده و داعش در حال جنگ هستند، 15 روز مهلت داده تا به کشور خود بازگردند.
 
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، وزارت کشور عرستان سعودی حکمی صادر کرده که توجه اغلب رسانه های جهان را به سوی خود جلب کرده است. این کشور اعلام کرده که گروه های هشت گانه ی  القاعده ی شبه جزیره ی عربستان، القاعده ی یمن، القاعده ی عراق، داعش، النصره، حوثی های یمن، حزب الله عربستان و اخوان المسلمین را تروریست می داند.
وزارت کشور عربستان به آن دسته از شهروندان خود که در قالب گروه های مختلف القاعده و داعش در حال جنگ هستند، 15 روز مهلت داده تا به کشور خود بازگردند.
بدر عبدالعطی سخنگوی وزارت امور خارجه ی مصر در گفتگو با آناتولی اعلام کرده که این تصمیم عربستان سعودی و قرار دادن نام اخوان المسلمین مصر در لیست ترور، شایان تقدیر است و چنین اقدامی منجر به گسترش همکاری های ریاض – قاهره می شود.
 
کد مطلب: 60092  |  تاريخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶  |  ساعت: ۲۱ : ۳۰

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *