عملیات پاکسازی آثار تبلیغات کاندیداها از سطح شهر سنندج آغازشد

سنندج-معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: چندین اکیپ از نیروهای خدمات شهری از شب گذشته با تجهیزات لازم عملیات پاکسازی آثار تبلیغات کاندیداها را از سطح شهر سنندج آغاز کردند.

روابط عمومی شهرداری سنندج، آرش رخزادی  گفت:  یکی از مهم ترین دغه  دغه های شهرداری در ایام برگزاری انتخاب حفظ زییای و آراستگی سطح شهر است.
 وی بیان کرد: در راستای حفظ نمای بصری سطح شهر شهرداری قبل از شروع تبلیغات با برگزاری جلسات مختلفی تمهیدات لازم  در خصوص تعیین نقاط  جهت تبلیغات مجاز برای کاندیداها انجام داده بود.
وی بیان کرد: خوشبختانه برخی از کاندیداها بر اساس دستورالعمل های ابلاغی  نسبت به رعایت قانون و عدم استفاده از تبلیغات غیر مجاز اقدام کردند  که نقش بسزایی در پاکیزگی سطح شهر داشتند.
وی گفت :  برخی از طرفداران  کاندیداها هم   اقدام به نصب تبلیغات غیر مجاز نمودند  که بطور کامل  چندین اکیپ از نیروهای خدمات شهری بصورت مستمر در سطح شهر  در ایام برگزاری تبلیغات اقدام به جمع آوری تبلیغات غیر مجاز نمودند.
 رخزادی افزود: از شب گذشته که انتخابات به اتمام رسید عملیات پاکسازی سطح شهر از آثار تبلیغات کاندیداها  در دستور کار این شهرداری قرار گرفت .
وی افزود : چندین  اکیپ از نیروهای خدمات شهری در مناطق سه گانه و نواحی منفصل با تجهیزات و ماشین آلات مجهز به کارواش کار پاکسازی و شستشوی جداره دیوارها وخیابانهای اصلی را انجام دادند.
 رخزادی اعلام کرد: در طرح پاکسازی معابر از آثار تبلیغات اولویت نخست با معابر و خیابانهای اصلی است و بعد از اتمام پاکسازی این مسیرها کار جمع آوری تبلیغات غیر مجاز محلات و خیابانهای فرعی هم آغاز می شود.
وی  افزود: در بسیاری از معابر داربست های جهت نصب بنر نصب شده بود که از شب گذشته کار جمع آوری این داربست ها هم آغاز شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج  در پایان از حضور پرشور مردم در انتخابات و همچین همکاری و تعامل طرفداران کاندیداها در ایام برگزاری انتخابات تشکر کرد و گفت : نیروهای خدمات شهری در راستای پاکیزی سطح  در این ایام بصورت شبانه روزی در آماده باش کامل بودند.

شناسهٔ خبر: 3983571 – شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۳:۳۹

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *