خانه / فرهنگی / عکاس کردستانی مقام برتر مسابقه سراسری عکس فوتکس را کسب کرد  

عکاس کردستانی مقام برتر مسابقه سراسری عکس فوتکس را کسب کرد  

عکاس نام آشنای خطه فرهنگی استان کردستان در مسابقات سراسری عکس فوتکس به مقام برتر دست یافت و این رتبه را به مجموعه افتخارات خود اضافه کرد.
 

جمشید فرجوندفردا، عکاس نام آشنای شهرستان بیجار تاکنون بیش از ۱۰۰ عنوان برتر مسابقات عکاسی داخلی و خارجی را کسب کرده است و این‌بار هم در مسابقه سراسری عکاسی فوتکس به مقام برتر دست یافت.
این عکاس نامی کردستان که سال‌های متوالی است در حرفه عکاسی فعالیت می‌کند بار دیگر با درخشش در مسابقه سراسری عکس فوتکس افتخاری دیگر را نصیب جامعه هنری بیجار کرد.
فرجوندفردا گفت: در نخستین مسابقه سراسری عکس فوتکس که به همت انجمن صنفی تجهیزات عکاسی حرفه‌ای ایران با موضوع سفر برگزار شد، ۲ هزار و ۲۷۰ اثر از نقاط مختلف کشور ارسال شده بود که هیئت داوران پس از بررسی آثار، اثر بنده را به عنوان اثر برگزیده معرفی کرد.
وی درباره اثر برگزیده خود این‌چنین بیان کرد: این اثر که دیدی متفاوت نسبت به موضوع سفر دارد در جاده بیجار ـ دیواندره خلق شده و اذعان داوران بر این بود که این عکس ترکیبی از خلاقیت، نگرش متفاوت و طبیعت زیبای کردستان است.
هنرمند نام آشنای دیار گروس به اهمیت عکاسی در دنیای امروز اشاره کرد و گفت: جذابیت عکاسی در دنیای کنونی به گونه‌ای است که بسیاری از مردم حتی بدون تجهیزات حرفه‌ای با بهره‌گیری از یک دوربین ساده تلفن همراه عکاسی می‌کنند، که این امر بیانگر جایگاه مهم عکاسی در بین ملت‌های مختلف جهان است.
گفتنی است فرجوندفردا دانش‌آموخته رشته نقاشی از دانشگاه تهران است که رکورددار کسب بیشترین عناوین برتر مسابقات عکاسی در کشور است.

شناسه خبر : 10401

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سه =