غرب برای مقابله با بیداری اسلامی تکفیری ها را به وجود آورد

یک تحلیلگر لبنانی  گفت: ایجاد گروه های تکفیری و تروریستی در منطقه در راستای مقابله با بیداری اسلامی ایجاد شده در جهان اسلام صورت گرفته است.

«یوسف البیونی الرضوی» در گفت و گو با خبرنگار مهر در حاشیه بیست و هفتمین مراسم سالگرد ارتحال حضرت مام خمینی (ره) اظهار داشت: نباید از بازی دشمنان در منطقه غافل شد. ایجاد اختلافات طایفه ای و مذهبی و ایجاد گروه های تروریستی و تکفیری در منطقه محصول عملکرد دشمنان بیداری اسلامی است.
وی تاکید کرد: ایجاد شر تکفیری ها در منطقه درست برای مقابله با این بیداری عمیق صورت گرفته است. این یک سیاست آمریکایی و صهیونیستی است. آنها چون دیگر نمی توانند به صورت مستقیم دست به قتل و غارت در منطقه بزنند، جنگ نیابتی را در دستور کار خود قرار داده اند.
یوسف البیونی الرضوی در ادامه افزود: یکی از اهدافی که دشنان اسلام برنامه ریزی کرده اند، حذف سوریه از جبهه مقاومت و تضعیف قدرت ایران است. البته آنها در این مسیر شکست خورده و در آینده نیز شکست خواهند خورد. با این حال لازم است در مقابل این توطئه ها هشیار بود.
این اندیشمند لبنانی در پایان تاکید کرد: هر بار برای برگزاری مراسم سالگرد امام خمینی(ره) به ایران می آیم، پیشرفت روز افزون این کشور را به صورت عینی مشاهده می کنم.
لازم به ذکر است که مراسم بیست و هفتمین سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران روز جمعه با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار شد.

شناسهٔ خبر: 3676340 – شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ – ۲۰:۲۴
 
 
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *