خانه / جریانات تکفیری / فاطمه اولین نوزاد سال ۹۳ بیجار/ثبت ۸۳ ولادت در ابتدای سال۹۳

فاطمه اولین نوزاد سال ۹۳ بیجار/ثبت ۸۳ ولادت در ابتدای سال۹۳

رییس اداره ثبت احوال بیجار با بیان اینکه اولین نوازد سال ۹۳ فاطمه محمودزاده است گفت: در ۲۰ روز اول سال ۹۳ تعداد ۸۳ ولادت ثبت شده است که ۱۱ مورد آن مربوط به سال ۹۲ و۷۲ مورد آن در سال ۹۳ است.
 

به گزارش کُردتودی، محسن رضاپناه در گفت و گو با بام ایران اظهار داشت:اولین نوازد شهرستان بیجار در سال ۹۳ ساعت ۵ دقیقه بامداد در بیمارستان امام حسین(ع) بیجار متولد شد.
وی افزود: نام این نوزاد در ثبت احوال بیجار به نام «فاطمه محمودزاده» ثبت گردید
 
رییس ثبت احوال بیجار در خصوص آمار نوزادان ثبت شده در سال ۹۳، اظهار داشت: در سال ۹۳ تا کنون ۶۲ نوزاد تازه متولد شده در این اداره ثبت شده‌اند.
 
وی گفت از تعداد نوزادان متولد شده در سال ۹۳ : ۳۵ نوازد دختر و ۲۷ نوزاد پسر هستند.
 
رضاپناه در ادامه به تعداد آمار ولادت های ثبت شده در سال ۹۳ اشاره و بیان داشت: در سال ۹۳ تعداد ۸۳ مورد ولادت ثبت شده داشته ایم که ۱۱ مورد آن مربوط به پایان سال ۹۲ و ۷۲ مورد آن مربوط به سال ۹۳ است.
وی تصریح کرد: بیشترین فراوانی نامگذاری اسم برای نوزادان شهرستان بیجار در سال گذشته مربوط به امیر علی و فاطمه بوده است.
 
رئیس ثبت‌احوال بیجار در پایان در خصوص نوزادانی که در سال ۹۲ متولد شده و در سال ۹۳ ثبت شده‌اند، اظهار داشت: تولد این نوزادان در آخرین روزهای اسفند ۹۲ سبب مراجعه والدین آنها در سال نو برای ثبت در اداره ثبت‌احوال شده است.
 

شناسه خبر : 3801

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =