خانه / سیاسی / فتنه در عربستان ؛ طرح انتقال پیکر مبارک پیامبر (ص) به بقیع !!!

فتنه در عربستان ؛ طرح انتقال پیکر مبارک پیامبر (ص) به بقیع !!!

فتنه ای جدید در کشور عربستان سعودی در جریان است . بعضی از مسئولان این کشور تصمیم دارند ، که پیکر منور و مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) را به نقطه ای نامعلوم در قبرستان بقیع ببرند .!!!

بازهم فتنه ای جدید در عربستان رخ می دهد ؛ طرح انتقال پيكر پيامبر (ص) به بقيع بسیار تصمیم شیطانیست .
خبرها حاکی است که مسؤولان عربستان سعودی طرحی را برای تخریب بارگاه پیامبر اسلام (ص) و انتقال پیکر مطهر ایشان به مکانی نامعلوم در بقیع در سر دارند.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه “ایندیپندنت” روز سه شنبه در گزارشی به قلم “اندرو جانسون” نوشت: بر اساس طرح (به اصطلاح) نوسازی و توسعه اماکن مقدس، بارگاه پیامبر (ص) تخریب، و پیکر ایشان به مکان نامشخصی منتقل می‌شود.
بر اساس این گزارش، طرح تخریب دیوارهای اطراف بارگاه پیامبر اسلام (ص)، به دلیل اهمیت بسیار بالای این مکان مقدس برای مسلمانان، موجب بروز فتنه‌ای بزرگ در دنیای اسلام خواهد شد.
جانسون در این گزارش خاطرنشان کرد که این طرح بحث برانگیز، بخشی از پرونده تحقیقات یک استاد سعودی است که بین مسؤولان مسجد نبوی در مدینه منوره توزیع شده است.
در این گزارش آمده است که پس از تخریب بارگاه پیامبر اسلام (ص) پیکر مطهر ایشان به بقیع منتقل شده و در آنجا به خاک سپرده شود، بدون آنکه محل آن به کسی اطلاع داده شود.!!!…
جانسون اظهار داشت که هنوز ثابت نشده است که مسؤولان سعودی تصمیمی درباره این مسأله گرفته اند.

شناسه خبر : 17943

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =