خانه / اجتماعی / فرزندان شاهد شاغل کردستان مورد بی‌مهری دولت ها قرار گرفته‌اند کریمی: اطاعت از رهبری تنها گفتمان فرزندان شاهد کردستان است

فرزندان شاهد شاغل کردستان مورد بی‌مهری دولت ها قرار گرفته‌اند کریمی: اطاعت از رهبری تنها گفتمان فرزندان شاهد کردستان است

یکی از مدیران و فرزند شهید استان کردستان گفت: اطاعت از رهبری خط قرمز فرزندان شاهد کردستان است و تنها گفتمان آنها محسوب می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالسلام کریمی امشب در دیدار جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگر استان با نماینده ولی فقیه در کردستان، اظهار کرد: ما فرزندان شهدایی هستیم که مقام معظم رهبری از آنها به عنوان مظلوم‌ترین شهدا نام برده‌اند.
 
وی افزود: شرایط خانواده شهدای کردستان در سال‌های ۵۸ و ۵۹ به واسطه حضور ضدانقلاب و تحرک‌های آنان بسیار سخت بود تا جایی که خانواده‌های شاهد در کنار غم از دست دادن عزیزان، باید فشارهای زیادی را از سوی معاندین انقلاب تحمل می‌کردند.
 
کریمی با بیان اینکه سختی و فشاری که خانواده شهدا در کردستان متحمل می‌شدند در سایر استان‌ها وجود نداشت، گفت: فرزندان شاهد در چنین شرایطی رشد کرده‌اند و امروز به عنوان یادگاران شهدا در راه دفاع از انقلاب تحت لوای رهبری حاضر به هر نوع ایثار و از خودگذشتگی هستند.
 
وی تصریح کرد: فرزندان شاهد در خطه شهیدپرور کردستان خون پدران و مادرانشان را ضامن اقتدار امروز انقلاب می‌دانند و حراست از این میراث گرانبهای رشد یافته از خون عزیزانشان را مهم‌ترین رسالت خود می‌دانند.
 
این مدیر فرزند شهید با اشاره به برخی ناملایماتی که در حق فرزندان شاهد می‌شود، گفت: فرزندان شاهد که از سوی امام امت به عنوان چشم و چراغ ملت معرفی شده‌اند در دولت‌های مختلف همواره مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند.
 
وی اظهار کرد: فرزندان شاهد تقویت دولت مورد تائید امام راحل و رهبر معظم انقلاب را تقویت نظام و تضعیف آن را تضعیف نظام می‌دانند از این رو همواره به دولت‌های مختلف کمک کرده‌اند.
 
کریمی با بیان اینکه خط قرمز فرزندان شاهد انقلاب و اطاعت رهبری است و با هیچ جناح و حزبی کاری ندارند، گفت: حذف و  جذب فرزندان شاهد با جابجایی دولت‌ها متاسفانه تمامی ندارد و هر بار تعدادی از آنها لطمه می‌بینند.
 
مدیرکل اموال تملیکی استان کردستان گفت: در دولت تدبیر و امید که تدبیر را شعار حرکت خودی قرار داده است، آمایش فرزندان شاهد در بدنه ادارات ادامه دارد و تاکنون تعدادی از آنها حذف شده‌اند.
 
وی با بیان اینکه فرزندان شاهد فرزندان امام راحل و عاشق خدمت‌گذاری در نظامی هستند که به برکت خون عزیزانشان رشد و نمو پیدا کرده است، اظهار کرد: هیچ کاری با جناح‌ها نداریم و بیتی به‌جز بیت رهبری و رهبری جز مقام معظم رهبری نداریم.
 
کریمی اظهار کرد: به عنوان نماینده جمع قابل توجهی از فرزندان شاهد استان آمده‌ایم بگوئیم، هیچ نیتی جز خدمت‌گذاری به نظام و اطاعت از رهبری نداریم.
 
این فرزند شهید خاطرنشان کرد: اطاعت از رهبری خط قرمز فرزندان شاهد کردستان است و تنها گفتمان آنها محسوب می‌شود.
 
وی از فرزندان شاهد به عنوان فاضل‌ترین افراد جامعه نام برد و گفت: چرا باید برخی از این افراد با وجود تخصص و تعهد به خاطر برخی طرز تفکرهای نادرست خانه‌نشین شوند.
 
کریمی خواستار حمایت نماینده ولی فقیه در کردستان از فرزندان شاهد استان شد و بیان داشت: حضور شما در جلسات شورای نخبگان فرزندان شاهد می‌تواند بستر را برای رفع برخی از مشکلات و همچنین حضور پویا و تاثیرگذارتر این یادگاران شهدا در استان فراهم کند.

شناسه خبر : 7469

این خبر رو هم ببینید

تصمیم مشترک ایران و ترکیه مبارزه مشترک با تروریست ها است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با روزنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =