خانه / اجتماعی / فرسودگی دستگاه‌های برفروبی مانع خدمات‌رسانی مطلوب است  

فرسودگی دستگاه‌های برفروبی مانع خدمات‌رسانی مطلوب است  

رئیس اداره راه و شهرسازی دهگلان گفت: فرسودگی دستگاه‌های برفروبی این اداره موجب عدم خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان می‌شود.
 

محمود قبادی اظهار داشت: راه و شهرسازی مانع از مسدودشدن راه‌های روستایی در حوزه شهرستان دهگلان می‌شود و در صورت مسدود شدن هم در کمترین زمان باز خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی دهگلان تصریح کرد: فعالیت این اداره در زمینه برفروبی در ۱۱۰ روستا بوده است تا جایی که جاده روستای چشمه‌دراز با ۲ خانوار هم برفروبی شده‌ است.
به گفته قبادی، علی‌رغم کمبود اعتبار و نیرو، فرسودگی دستگاه‌ها و مشکلات فراوان دیگر، تلاش می‌شود هیچ کدام از جاده‌های روستایی شهرستان مسدود نشوند.
وی خاطرنشان کرد: با دستگاه‌های فرسوده این اداره عملیات برفروبی محورهای بین شهری و روستاها را انجام داده‌ایم.
رئیس اداره راه و شهرسازی دهگلان گفت: در صورت تخصیص اعتبار و توجه مسئولین به این مهم، اداره را در زمینه ماشین‌آلات تجهیز خواهیم کرد و مانع از بروز مشکلات در آینده خواهیم شد.
این مسئول با بیان اینکه ماشین‌آلات برفروبی را نباید در  بخش‌های مختلف بکار گرفت، خاطرنشان کرد: این مسئله موجب فرسوده‌شدن ماشین‌آلات و عدم خدمات‌رسانی مطلوب در برفروبی است.
به گفته قبادی، تجهیزات برفروبی باید پس از ۱۵ سال بهینه‌سازی شوند در صورتی که دستگاه‌های اداره راه و شهرسازی دهگلان ۳۵ سال است که کار می‌کنند و این خود موجب بهره‌وری بیشتر می‌شود.
قبادی متذکر شد: سامانه ۱۴۱ به طور شبانه روزی آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و ارائه اطلاعات راه‌های سطح شهرستان در اختیار شهروندان دهگلانی است.
وی در پایان اذعان داشت: توصیه می‌شود شهروندان قبل از سفر برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این شهرستان با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

شناسه خبر : 9879

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =