فرماندارشهرستان دیواندره: جهاد کشاورزی پیشگام اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دردیواندره است

سنندج-فرماندار شهرستان دیواندره عنوان کرد:جهاد کشاورزی پیشگام اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان است.

جعفر توان شامگاه چهارشنیبه در جلسه هماهنگی و بررسی ابعاد ساسیت های اقتصاد مقاومتی در شهرستان گفت: دیواندره دارای پتانسیل و ظرفیت های بالایی در بخش کشاورزی و دامپروری است که با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و نهادینه کردن آن شاهد رشد و توسعه چشمگیری در شهرستان خواهیم بود.
توان با بیان اینکه لازمه اجرای اقتصاد مقاومتی مشارکت مردم است، عنوان کرد: با ایجاد اعتماد عمومی و جلب مشارکت مردمی با استفاده از منابع و ظرفیت های موجود می توان در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی اشتغال پایدار در شهرستان ایجاد کرد.
وی بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: جهاد کشاورزی پیشگام اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در شهرستان است و باید برنامه های عملیاتی خود برای سیاست اقتصاد مقاومتی در شهرستان دیواندره طراحی و ارائه نماید.
فرماندار دیواندره مهم ترین گام در اجرای اقتصاد مقاومتی را آموزش دانست و بیان کرد: مهم ترین مولفه برای تحقق اقتصاد مقاومتی آموزش است و باید بحث آموزش جدی گرفته شود.
جعفر توان اظهارداشت: جدیت و پیگیری دو اصل اساسی موفقیت در کارها است و کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی باید با پشتکار و جدیت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی را دنبال کنند.
وی بیان کرد: از طرح ها و برنامه های همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی در بخش های کشاورزی، دامپروری و شیلات در شهرستان حمایت می کنیم.

شناسهٔ خبر: 3927496 – پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ – ۰۸:۱۴

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *