خانه / اجتماعی / فرماندار بوکان: تشکیل استان جدید کردستان شمالی در حال بررسی است

فرماندار بوکان: تشکیل استان جدید کردستان شمالی در حال بررسی است

کارهای زیربنایی اساسی و فراوانی صورت گرفته است که همین توسعه باعث شده وزیر محترم کشور از بوکان به عنوان مرکز استان جدید کردستان شمالی که تشکیل آن در حال بررسی است، یاد کرده است

بوکان/آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان از در حال بررسی بودن تشکیل استان جدید کردستان شمالی خبرداد.
به گزارش خبرنگار زریان، ” حسن عباسی” در گفت وگو با هفته نامه “صدای آشنا” اظهار داشت:در این چند ساله  کارهای بسیار خوبی در بوکان صورت گرفته که به هیچ عنوان قابل مقایسه با گذشته نیست وکارهای زیربنایی اساسی و فراوانی صورت گرفته است که همین توسعه باعث شده وزیر محترم کشور از بوکان به عنوان مرکز استان جدید کردستان شمالی که تشکیل آن در حال بررسی است، یاد کرده است.
 
عباسی در ادامه ساخت سد سیمینه رود، سیلوی هفتاد هزار تنی بوکان و زیبا سازی شهر را ازجمله طرح های ناتمام این شهرستان اعلام کرد و افزود: با رایزنی هایی که صورت گرفته پیشنهاد شده سد سیمینه رود با مشارکت بخش خصوصی احداث و به بهره برداری برسد و سد خراسانه که به بهره برداری رسید، در مراحل پایانی آبگیری قرار دارد.
 
عباسی در ادامه اعلام کرد:به زودی یکی از بزرگترین پروژه های آب رسانی بوکان، انتقال آب از سد شهید کاظمی به بوکان با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد تومان شروع خواهد شد.
 
 
تاريخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷

شناسه خبر : 9491

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =