فرماندار جدید شهرستان دهگلان معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان دهگلان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان، نماینده ی مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس، جمع زیادی از مسوولان ادارات و مردم معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان دهگلان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان، نماینده ی مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس، جمع زیادی از مسوولان ادارات و مردم معرفی شد.
به گزارش آوای امین، یحیی نظری به عنوان فرماندار جدید شهرستان دهگلان معرفی شد و در این آیین از راشد عزیری، سرپرست فرمانداری دهگلان قدردانی به عمل آمد.
یحیی نظری بخشداری دهگلان و مسوول دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان را در کارنامه خود دارد.
فرماندار جدید دهگلان در این آیین، جذب سرمایه گذاری برای رونق صنایع تبدیلی، کمک به تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید و ایجاد اشتغال را سرلوحه برنامه های کاری خود عنوان کرد.
یحیی نظری با اشاره به قرار گرفتن دهگلان در مسیر جاده اصلی تصریح کرد: پیگیری راه آهن همدان – سنندج و توسعه بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی را از دیگر برنامه های وی در اینده است.
وی همچنین بر جذب سرمایه گذاری خارجی، توجه به مقوله فرهنگ، جاده سازی و آب رسانی روستایی تاکید کرد.
سرپرست سابق فرمانداری دهگلان نیز در این نشست گفت: دهگلان در زمینه کشاورزی به عنوان قطب مهم کشاورزی کردستان شناخته شده است و این خود زمینه ای برای توسعه بیشتر این شهرستان است.
راشد عذیری به مشکلات این شهرستان اشاره کرد و گفت: استفاده بی رویه از چاه های آب این منطقه و کاهش شدید افت سطح آب زیرزمینی به نوبه خود موضوعی نگران کننده در این شهرستان است. سرپرست سابق فرمانداری شهرستان دهگلان ابراز امیدواری کرد: بهره برداری از سد قوچم علاوه بر کاهش این عارضه، موجب توسعه بیش از پیش کشاورزی این شهرستان شود.
امام جمعه ی دهگلان نیز در این نشست با بیان اینکه مردم دهگلان مردمی همیشه در صحنه هستند، گفت: بیش از ۸۱ درصد مردم این شهرستان در انتخابات حضور داشتند.
ماموستا جمال جعفری به نام گذاری سال با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت: لازم است مدیران برای تحقق این مهم تمام همت خود را بکار گیرند.
وی با بیان این که مردم از مسوولان انتظار خدماتی صادقانه و مدبرانه دارند، گفت: باید در زمینه خدمت دلسوزانه به مردم این منطقه ذره ای واهمه نداشته باشیم.
گفتنی است شهرستان دهگلان با ۶۳ هزار نفر جمعیت دارای ۱۱۲ روستای دارای سکنه است.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *