خانه / سیاسی / فرماندار دیواندره خواستار شد: شناسایی خانوارهای مستحق و نیازمند در اولویت کمیته امداد دیواندره

فرماندار دیواندره خواستار شد: شناسایی خانوارهای مستحق و نیازمند در اولویت کمیته امداد دیواندره

سنندج – فرماندار دیواندره خواستار شناسایی خانوارهای مستحق و نیازمند به عنوان یک اولویت از سوی کمیته امداد این شهرستان شد.

جعفر توان ظهر امروز در دیدار مدیر و معاونین کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیواندره گفت: یکی از اهداف وعنایات نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک به محرومان ونیازمندان است.
وی بیان کرد: کمیته امداد یکی از نهادهای مهم و ضروری انقلاب برای کمک به محرومان،از بین بردن فاصله طبقاتی و حفظ کرامت انسانی به فرمان حضرت رهبر کبیر انقلاب تاسیس شد و امروز این نهاد مقدس منشاه خدمات زیادی است.
فرماندار شهرستان دیواندره خدمت در کمیته امداد را کاری ارزشی برشمرد و افزود: در شناسایی خانوارهای محروم و نیازمند واقعی و تحت پوشش قرار دادن آنها و همچنین خانوارهایی که احیاناً مستحق استفاده از حمایت های کمیته امداد نیستند دقت و اقدام شود.
????ی به برگزاری جشن نیکو کاری اشاره کرد و خواستار مشارکت همه مردم نوع دوست در این کار معنوی شد و افزود: جلب مشارکت و همراهی مردم در این گونه امور خیر یکی از اولویت های اصلی است و باید در دستور کار متولیان و مسئولان کمیته امداد قرار گیرد.
در این نشست، رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره گزارشی از فعالیت های صورت گرفته را ارائه کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) دیواندره در سالجاری اقدام به اجرای ۲۳۳ طرح اشتغالزایی خرد با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال در شهرستان نموده است.

شناسهٔ خبر: ۳۹۲۳۹۵۲ – یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ – ۱۴:۱۷

شناسه خبر : 12111

این خبر رو هم ببینید

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =