فرماندار شهرستان دیواندره تاکید کرد: لزوم بهره مندی ازتمامی ظرفیتها برای مشارکت حداکثرمردم درانتخابات

سنندج- فرماندار شهرستان دیواندره بر بهره مندی از تمامی ظرفیت های این شهرستان برای مشارکت حداکثری مردم به ویژه روستاییان در انتخابات سال آینده تاکید کرد.

جعفر توان شامگاه دوشنبه در سومین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان که به منظور هماهنگی و برنامه ریزی لازم در انتخابات سال آینده تشکیل شد، گفت: مهم ترین هدف ستاد انتخابات شهرستان، فراهم ساختن زمینه مشارکت مردم در انتخابات است.
وی برتاکیدبر ضرورت پرهیز از هر اقدامی که اعتماد مردم را خدشه دار کند، اظهارداشت: باید تمامی ظرفیت های شهرستان برای مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم به ویژه در روستاها بکار گرفته شود.
وی بیان کرد: برنامه ریزی‌های لازم برای اطلاع رسانی مؤثر در روستاها صورت گیرد و شرایط و امکانات مناسب برای ثبت نام از داوطلبین شوراهای اسلامی در بخشداری‌ها پیش بینی شود.
رییس ستاد انتخابات شهرستان دیواندره از اقدامات لازم برای تهیه لوازم و امکانات مورد نیاز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و بر مشارکت و استفاده از افراد توانمند در ستاد انتخابات شهرستان تاکید کرد.
وی خواستار همکاری تمامی ادارات و سازمان های دولتی در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان دیواندره شد و افزود: انتظار می رود که شاهد خلق حماسه ای ماندگار از سوی مردم در انتخابات اردیبهشت سال آینده باشیم.
در جریان برگزاری این نشست، هر کدام از مسئولان و روسای کمیته های زیرمجموعه ستاد انتخابات شهرستان سنندج به بیان گزارشی از اقدامات و برنامه های صورت گرفته پرداختند.

شناسهٔ خبر: 3925400 – سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ – ۰۷:۳۵

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *