فرماندار شهرستان دیواندره معرفی شد

ˈبهرام فاتحیˈ با مشورت و همفکری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معتمدین و صاحب نظران شهرستان و بر اساس توانمندی و سوابق مدیریتی و جایگاه خانوادگی ایشان منصوب شده است

بهرام فاتحیˈ به عنوان هفتمین فرماندار شهرستان دیواندره معرفی شد به گزارش بارانی نیوز آیین تقدیر و معارفه فرماندار شهرستان دیواندره با حضور معاون سیاسی و امنتی استاندار کردستان، نمایندگان مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کردستان، امام جمعه و سایر مسوولین شهرستان برگزار شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در این آیین گفت: ˈبهرام فاتحیˈ با مشورت و همفکری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معتمدین و صاحب نظران شهرستان و بر اساس توانمندی و سوابق مدیریتی و جایگاه خانوادگی ایشان منصوب شده است.
علیرضا آشناگر افزود: استفاده از نیروهای بومی موجود با سوابق اجرایی مفید و موثر در انتصاب های جدید، از اولویت های کاری دولت در کردستان است.
وی موضوع تغییرات را در میان مسوولین امری کاملا طبیعی دانست و گفت: مردم در خلق حماسه سال ۹۲ و اعتماد به دولت تدبیر و امید به تغییرات رای دادند و امروزه نیز بر سرعت بخشیدن به تغییرات در مدیران استان تاکید دارند.
وی بر استفاده فرماندار جدید این شهرستان از همه ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه با همراهی و همفکری نمایندگان مجلس، امام جمعه، شوراهای اسلامی شهر و روستا و معتمدین مردم تاکید کرد و گفت: برای توسعه همه جانبه این شهرستان باید از همه ظرفیت ها بهره گرفت.
آشناگر خدمات سعدی نقشبندی فرماندار سابق این شهرستان را صادقانه و دلسوزانه خواند و گفت: خدمات صادقانه ایشان بر کسی پوشیده نیست و باید از تجارب ارزنده این شخصیت سالم و با اخلاق برای پیشبرد برنامه ها استفاده شود.
بهرام فاتحی فرماندار جدید شهرستان دیواندره دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی و ۲۹سال سابقه تدریس و مدیریت در آموزش و پرورش را دارد.
وی همچنین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کامیاران و مدرس دانشگاه تربیت معلم را در سوابق مدیریتی خود دارد.
فاتحی به عنوان نیروی بومی شهرستان دیواندره، قبل از پدیرفتن مسوولیت فرمانداری، ریاست واحد تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان را بر عهده داشت.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *