خانه / سیاسی / فرماندار شهرستان دیواندره معرفی شد

فرماندار شهرستان دیواندره معرفی شد

ˈبهرام فاتحیˈ با مشورت و همفکری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معتمدین و صاحب نظران شهرستان و بر اساس توانمندی و سوابق مدیریتی و جایگاه خانوادگی ایشان منصوب شده است

بهرام فاتحیˈ به عنوان هفتمین فرماندار شهرستان دیواندره معرفی شد به گزارش بارانی نیوز آیین تقدیر و معارفه فرماندار شهرستان دیواندره با حضور معاون سیاسی و امنتی استاندار کردستان، نمایندگان مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کردستان، امام جمعه و سایر مسوولین شهرستان برگزار شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در این آیین گفت: ˈبهرام فاتحیˈ با مشورت و همفکری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معتمدین و صاحب نظران شهرستان و بر اساس توانمندی و سوابق مدیریتی و جایگاه خانوادگی ایشان منصوب شده است.
علیرضا آشناگر افزود: استفاده از نیروهای بومی موجود با سوابق اجرایی مفید و موثر در انتصاب های جدید، از اولویت های کاری دولت در کردستان است.
وی موضوع تغییرات را در میان مسوولین امری کاملا طبیعی دانست و گفت: مردم در خلق حماسه سال ۹۲ و اعتماد به دولت تدبیر و امید به تغییرات رای دادند و امروزه نیز بر سرعت بخشیدن به تغییرات در مدیران استان تاکید دارند.
وی بر استفاده فرماندار جدید این شهرستان از همه ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه با همراهی و همفکری نمایندگان مجلس، امام جمعه، شوراهای اسلامی شهر و روستا و معتمدین مردم تاکید کرد و گفت: برای توسعه همه جانبه این شهرستان باید از همه ظرفیت ها بهره گرفت.
آشناگر خدمات سعدی نقشبندی فرماندار سابق این شهرستان را صادقانه و دلسوزانه خواند و گفت: خدمات صادقانه ایشان بر کسی پوشیده نیست و باید از تجارب ارزنده این شخصیت سالم و با اخلاق برای پیشبرد برنامه ها استفاده شود.
بهرام فاتحی فرماندار جدید شهرستان دیواندره دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی و ۲۹سال سابقه تدریس و مدیریت در آموزش و پرورش را دارد.
وی همچنین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کامیاران و مدرس دانشگاه تربیت معلم را در سوابق مدیریتی خود دارد.
فاتحی به عنوان نیروی بومی شهرستان دیواندره، قبل از پدیرفتن مسوولیت فرمانداری، ریاست واحد تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان را بر عهده داشت.

شناسه خبر : 19331

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =