فرماندار شهرستان قروه: حفظ وحدت ملی با مشارکت در انتخابات تامین می شود

قروه- فرماندار قروه مشارکت در انتخابات را منجر به حفظ وحدت ملی دانست و بر رعایت قانون و تکریم شهروندان و حفظ نظم و انضباط شهر تأکید کرد.

پرویز کولانی صبح امروز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران سن رأی دهندگان را ۱۸ سال تمام دانست و اظهار داشت: متولدین ۲۹ اردیبهشت سال ۷۸ و قبل از آن می توانند در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا شرکت کنند.
وی در راستای اجرای برگزاری انتخابات سالم، خطاب به کاندیداها و مسئولان ستادهای تبلیغات انتخاباتی، آنان را به رعایت قانون، حفظ آرامش شهروندان، رعایت نظم و انضباط شهر دعوت کرد.
کولانی همچنین خطاب به مردم شهرستان بیان کرد: از تمامی اقشار مردم دعوت می شود که در انتخابات شرکت کنند چرا که حضور در پای صندوق های رأی منجر به اقتدار نظام در عرصه های داخلی و بین المللی شده و تداوم پیشرفت کشور و حفظ وحدت ملی و انسجام داخلی را به همراه دارد.
به گفته وی مردم شهرستان قروه با مشارکت بالای خود همچون انتخابات گذشته برگ زرین دیگری را در تاریخ این سرزمین به یادگار خواهند گذاشت و به دشمنان نشان خواهند داد که ملت ایران هوشیار بوده و همیشه در صحنه حضور خواهند داشت.  

شناسهٔ خبر: 3979920 – سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۰:۲۷

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *