فرماندار شهرستان قروه: خودباوری در ظرفیت ها روند توسعه جامعه را کامل می کند

قروه- فرماندار قروه با تأکید بر تغییر نگاه به منابع توسعه شهرستان، خودباوری و پرهیز از بی تفاوتی مسئولان را یکی از عوامل مقاوم سازی در برابر نگاه های اقتصادی دانست.

پرویز کولانی صبح امروز دوشنبه در نخستین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان قروه با بیان اینکه ضعف اقتصادی همیشه منجر به مباحث سیاسی می شود، اظهار داشت: امروزه در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی نیازمند مقاوم سازی کشور در برابر تکانه های اقتصادی با بهره گیری از ظرفیت های درونی و مهیا ساختن بسترها و منابع لازم هستیم.
وی خودباوری در اقتصاد مقاومتی را مهم دانست و افزود: برای استفاده از داشته های درونی باید به یک خودباوری اصولی و استاندارد دست یافت چرا که اصلاح باورها استفاده بهینه از منابع موجود را به همراه خواهد داشت.
کولانی با تأکید بر دارا بودن فرهنگ کار در جامعه، توجه به منابع داخلی را پاسخگوی نیازها و رفع مشکلات حداقل در تعدادی موارد عنوان کرد و گفت: حلقه مفقود شده جامعه در همین منابعی می باشد که پنهان هستند و مورد غفلت واقع شده اند.
وی دلیل غفلت ماندن ظرفیت ها را نبود خودباوری و پاس کاری کارها به دیگران دانست و با اشاره به اینکه بی تفاوتی بدترین ویروسی است که مدیران و مسئولان به آن دچار و باعث انتقال آن به مجموعه مدیریتی خویش می شوند بر روند تغییر نگاه به توسعه منطقه تأکید کرد.
کولانی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی خواستار ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت های موجود شد و بیان کرد: در حال حاضر آسیب ها و مشکلات با سرعت بیشتری از ما در حرکت هستند و برای رد کردن این معضلات باید نگاه به ظرفیت ها، سرمایه گذاران و … بازبینی شود.
فرماندار قروه هنر واقعی را زمانی شایسته دانست که در بروز مشکلات بتوان وضعیت را کنترل کرد و دغدغه مردم را پاسخ داد.

شناسهٔ خبر: 3949202 – دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ – ۱۰:۴۱

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *