فرمانده انتظامی استان کردستان: تأمین نظم و امنیت مردم افتخار نیروی انتظامی است

سنندج – فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه حفظ امنیت مردم مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است، گفت: تأمین نظم و امنیت مردم، افتخار نیروی انتظامی است که در کردستان به این مهم رسیده ایم.


سردار علی آزادی شامگاه یکشنبه در دیدار با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهارداشت: نیروی انتظامی با کمال افتخار برای تأمین نظم و امنیت و خدمتگزاری به مردم با همه وجود تلاش می کند.

وی افزود: نقش مشارکت جامعه روحانیت و چهره های مذهبی با نیروی انتظامی در تولید و برقراری امنیت مطلوب و پایدار مهم و تأثیر گذار است.

فرمانده انتظامی استان کردستان ادامه داد: جامعه روحانیت همواره با رفتار و کردار خود هدایتگر و همانند الگو و سرمشق برای مردم هستند و در تمامی ادوار و برهه های حساس، حامی و پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی بوده و خواهند بود.

سردار آزادی یادآور شد: خدمت به خلق و رضایتمندی مردم در ردیف عبادت خداوند قرار دارد و بخش عظیمی از شکر نعمات خداوند از طریق خدمتگزاری و یاری رسانی به مردم تحقق پیدا خواهد کرد.

وی با تجلیل از ایثارگری ها وجانفشانی های شهدای کردستان در دفاع از امنیت کشور، بیان کرد: وجب به وجب خاک این منطقه آغشته به خون پاک شهدایی است که عزت و سربلندی را برای ما به ارمغان آورده اند و این شهدا نماد و چراغ فروزانی هستند که راه را برای ما روشن می کنند.

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *