خانه / سیاسی / فرمانده قرارگاه عملیاتی کردستان: همراهی نیروهای مسلح با مردم باعث عزت و اقتدار بیشتر کشور است

فرمانده قرارگاه عملیاتی کردستان: همراهی نیروهای مسلح با مردم باعث عزت و اقتدار بیشتر کشور است

سنندج – فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان گفت: امروز همراهی نیروهای مسلح با مردم و مردمی بودن آنها باعث اقتدار و عظمت بیشتر نظام اسلامی در تمامی حوزه ها شده است.

ابوالفضل برزگری ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان که در آستانه روز ارتش برگزار شد، اظهار داشت: روز ارتش یادآور دوراندیشی و جهان بینی امام راحل (ره) است که امروز بعد از گذشت سالها همچنان با عزت و اقتدار در کشور برگزار می شود.
وی گفت: امروز ایران اسلامی با داشتن نیروهای مسلح با دو ویژگی مردمی بودن و اسلامی بودن در منطقه پر از آتش خاورمیانه از دستاوردهای خود دفاع می کنند و کشورمان در این منطقه پرآشوب در اوج امنیت قرار دارد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان گفت: امروز ایران اسلامی تنها از خود دفاع می کند و هیچ گونه نگاهی به دیگر کشورهای جهان ندارد و این جزو اصول مترقی نظام اسلامی است و همواره از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی این مهم بیان شده است.
وی یادآور شد: نیروهای مسلح در کشور ما با حرکت در مسیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران توانسته است به خوبی از نظام اسلامی دفاع کند و در این راستا ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز آماده جانفشانی است.
امیر برزگری با اشاره به آمادگی ارتش در حوزه های مختلف، بیان کرد: امروز به برکت حضور فرزندی از غرب کشور به عنوان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ما در اوج اقتدار قرار داریم و بخش های مختلف ارتش از آمادگی های خوبی برخوردارند.
وی اظهار داشت: یکی از اولویت های اصلی ما در لشکر ۲۸ کردستان حفظ آمادگی در حوزه های مختلف است و در همین راستا نیز به روز کردن و استفاده از تجهیزات روز نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
وی افزود: امروز دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام اسلامی سوء استفاده می کنند و به همین دلیل آگاه کردن مردم و ازلاع رسانی به آنهو از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این بین رسانه های جمعی دارای رسالت مهمی هستند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ۲۸ کردستان گفت: امروز یکی از تهدیدهای جدید دشمن، همگرایی در بین گروهک های تروریستی و ضدانقلاب است و آنها با حمایت های مادی از گروهک های ضد انقلاب واگرایی در کشور را دنبال می کنند که بدن شک با امادگی و هوشیاری مردم تمامی این توطئه ها خنثی شده است.
وی به برنامه های هفته ارتش در کردستان اشاره کرد و گفت: برنامه های هفته ارتش از روز ۲۱ فروردن ماه آغاز می شود و در ایام این هفته برنامه های مختلفی برگزار می شود که از آن جمله می توان به دیدار با ائمه جمعه، پیاده رویی خانوادگی، اهدا خون، سخنرانی افسران در شماری از مدارس سطح استان اشاره کرد.
امیر برزگری گفت: عطرافشانی گلزار شهدا در سنندج، عیادت از بیمارات بستری شده در بیمارستان، برگزاری مراسم محفل انس با قران کریم، برگزاری مسابقه پیامکی در صدا و سیمای مرکز کردستان، برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی برای پرسنل از دیگر برنامه های هفته ارتش به شمار می رود.
وی با اشاره به سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: بدون شک هیچگاه مردم کشورمان رشادت های شهید صیاد شیرازی را فراموش نمی کنند، چرا که این شهید معظم در مسیر و راه ولایت حرکت کرد و لحظه از این مسیر تخطی نکرد و در مقابل دشمن تا لحظه آخر ایستاد.
امیر برزگری به رشادت های صیاد شیرازی در منطقه غرب و شمال غرب کشور اشاره کرد و گفت: امروز جایی جایی غرب کشور مملو از رشادت های صیاد شیرازی است و بدون شک این شهید بزرگوار ثابت کرد که می توان نظامی بود ولی با لطافت و مهربانی با مردم برخورد کرد.
وی افزود: شهید صیاد شیرازی در زمان مسئولیت های خود در عرصه های مختلف ثابت کرد که برای خدا کار کرده است و این مهم را می توان در نوشته های این شهید نیز به عینه مشاهده کرد، چرا که برای خدا کار کردن باعث می شود تا خداوند نیز وی را کمک کند ک او را راهنمایی کند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان گفت: مراسم سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی روز دوشنبه با حضور امیر حسام هاشمی از همرزمان این شهید در سنندج برگزار می شود تا بتوانیم بخشی از رشادت های این شهید عزیز را برای نسل جدید بازگو کنیم.

شناسهٔ خبر: ۳۹۴۸۳۹۸ – یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ – ۱۲:۰۴

شناسه خبر : 11921

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =