خانه / اجتماعی / فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج از برگزاری ۶۶۵ برنامه در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌ها و کانون‌های این ناحیه در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج از برگزاری ۶۶۵ برنامه در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌ها و کانون‌های این ناحیه در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج، در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان کردستان اظهار کرد:‌ ۶۶۵ برنامه در طول ایام دهه مبارکه فجر در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌ها و کانون‌های بسیج سنندج برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری ۲۹ عنوان برنامه در فضای حقیقی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سنندج افزود: در مجموع ۲۴ برنامه شاخص شامل نشست‌های روشنگری، ویژه برنامه‌های دهه فجر، یادواره شهدا، تکریم و تجلیل از مقام شامخ شهدا و سرکشی از خانواده شهدا، افتتاح منازل محرومان، افتتاح پروژه‌های طرح تکریم در حاشیه شهر سنندج از جمله آسفالت و بهسازی معابر، نصب شهربازی در پارک‌های محلات حاشیه‌نشین، افتتاح بخش الحاقی در یک واحد مدرسه، مرمت خانه‌های تحت پوشش بهزیستی و توزیع نان صلواتی خواهیم داشت.

عسکری بیان کرد:‌ غبارروبی مزار شهدا، برگزاری کارگاه‌های پیشگیری از اعتیاد و سایر آسیب‌های اجتماعی،‌حضور سازمان یافته در نماز جمعه، برگزاری جشن میلاد کوثر و ایستگاه صلواتی به مناسبت روز زن،‌ رژه خودرویی در روز ۲۲ بهمن‌ماه از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: رزمایش دسته‌های رزمی از گردان‌های بیت‌المقدس از روز اول دهه فجر شروع شده و گشت‌های رضوین «محله محور» و برنامه‌های «شامگاه یادیاران» در طول دهه فجر برگزار می‌شود و هر روز در پایگاه‌ها تا ساعت ۲۴ شب این مهم عملیاتی می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج بیان کرد: دشمنان از نخستین ساعات پیروزی انقلاب تمام سعی خود را کردند که از شکل‌گیری نظامی مبتنی بر آموزه‌های اسلامی و قرآنی جلوگیری کنند چرا که منافع خود را در جهان اسلام در خطر می‌دیدند.

وی افزود: جبهه استکبار در طول این ۴۲ سال همواره از هر دسیسه‌ای برای تضعیف انقلاب اسلامی کم نگذاشتند اما انقلاب اسلامی ریشه در باورهای اعتقادی مردم ایران دارد و جمهوری اسلامی بر اساس سه اصل رهبری، ایمان و مشارکت مردمی بنیان نهاده شده است و روز به روز بر اقتدار این نظام مترقی افزوده می‌شود.

عسکری با اشاره به اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایمان به خداوند متعال و پایبندی به اصول و آرمان‌های انقلاب است و این اقتدار روز به روز افزوده می‌شود، اظهار کرد: در چند ماه آینده انتخابات را پیش رو داریم لذا از مردم می‌خواهیم که با بصیرت همه جانبه در این مسیر ورود کنند و دولتی حزب الهی را انتخاب کنند.

وی یادآور شد: امروز وضعیت معیشت مردم به گونه‌ای است که نیاز داریم دولتی سر کار بیاید که با تکیه بر اعتماد بر جوانان و بالفعل کردن توانمندی‌های داخلی در راستای رفع دغدغه‌های معیشتی و اقتصادی مردم گام بردارد.

شناسه خبر : 24439

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =