خانه / اجتماعی / فرمانده کل رزمندگان کرد: سردار سلیمانی مایه افتخار کردهاست

فرمانده کل رزمندگان کرد: سردار سلیمانی مایه افتخار کردهاست

فرمانده کل نیروهای پیشمرگه اقلیم کردستان عراق تاکید کرد که کردها به کمک‌های سردار قاسم سلیمانی افتخار می‌کنند و ایران دوست و هم‌پیمان قدیمی کردها بوده و خواهد بود

زمان انتشار خبر: چهار شنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ – ۱۶:۱۳
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، شیخ جعفر شیخ مصطفی فرمانده کل نیروهای مبارز کُردستان عراق در گفت‌وگو با روزنامه کُردزبان آوینه، از  کمک‌های ایران و قاسم سلیمانی فرمانده نیروی سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کرد.
وی درجمع خبر نگاران  گفت: هرکس به کُردها در مقابل داعش کمک کند ما از وی تقدیر می‌کنیم؛ ژنرال   نیز در این جنگ به ما کمک کرده؛ کُردها قدرشناس ایشان هستند و به او افتخار می کنند.
وزیر سابق پیشمرگه کردستان که هم اکنون فرماندهی نیروهای کُردی را به‌عهده دارد معتقد است ایران چه در گذشته و چه اکنون دوست وفادار کُردهاست و کُردها نیز همیشه ایران و ایرانی‌ها را به‌عنوان هم‌پیمان و دوست قدیمی خود محسوب کرده‌اند.
شیخ جعفر درباره جنگ فعلی داعش به این روزنامه گفت: تاریخ انقضای تروریست‌ها در حال اتمام است و آنها در تمامی جبهه‌های جنگ شکست خوردند و مدت‌هاست پیشروی نداشته و در حال دفاع کردن هستند.

شناسه خبر : 8309

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =