خانه / اجتماعی / فعالیت ۲۰۰ نیروی خدمات شهری در محل آوار برداری پلاسکو طی سه شفیت

فعالیت ۲۰۰ نیروی خدمات شهری در محل آوار برداری پلاسکو طی سه شفیت

قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از فعالیت بیش از ۲۰۰ نیروی خدمات شهری در سه شیفت کاری در میدان عملیات آوار برداری پلاسکو خبر داد.

منصور باقر صاد ضمن اعلام این خبر گفت: در حال حاضر مهمترین اقدامات صورت گرفته در محل آوار برداری  جمع آوری و انتقال نخاله و رفت و روب است.
 وی در تشریح روند اقدامات صورت گرفته اظهار کرد: سرعت عملیات آوار برداری  به دلیل اتمام آوار برداری در قسمت شرقی و  تمرکز حضور بیل های مکانیکی  ویژه  در غرب ساختمان پلاسکو بیشتر شده است، به طوری  که اکنون همه نیروها و امکانات در ضلع غربی ساختمان متمرکز شده و به سرعت کا ر آوار برداری  در حال انجام است.
 وی  اظهار کرد: هدف اصلی  در روند آوار برداری  آن است که  در جریان تفحص  شهدای  آتش  نشان، اجساد مطهر این افراد تا حد امکان سالم از زیر آوار خارج شود.
 وی  یکی  از اتفاقات قابل توجه در اطراف میدان عملیات پلاسکو را نذر های  مردمی  عنوان کرد و گفت: مردم به صورت مداوم نذرهای  خود را به محل حادثه آورده و در اختیار توزیع کنندگان قرار می دهند و جریان امید در بین مردم همچنان برقرار است  تا خبرهای  از تفحص اجساد مطهر حادثه پلاسکو صورت بگیرد
شناسهٔ خبر: ۳۸۸۵۰۵۷ – دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۱:۴۳

شناسه خبر : 6467

این خبر رو هم ببینید

جیغ گوشخراش گرانی زیر پوشت شهر

کیسه اش را اول پر کرده است و حالا مدام از اقلام درون آن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =