خانه / اجتماعی / فیروزی اعلام کرد: توسعه همه جانبه مطالبه غالب مردم کردستان / حاکمیت نظم و انظباط مالی در استانداری کردستان

فیروزی اعلام کرد: توسعه همه جانبه مطالبه غالب مردم کردستان / حاکمیت نظم و انظباط مالی در استانداری کردستان

سنندج- معاون استاندار کردستان گفت: در سالی که گذشت استاندار کردستان تلاش کردند همدلی، صمیمیت و گفتمان توسعه را در استان و در سیستم اداری استان رواج دهند و بحمدالله اکنون گفتمان غالب در استان گفتمان مطالبه توسعه همه جانبه است

به گزارش کردپرس؛ مراسمی در واپسین ساعات اداری سال یکهزارو سیصد و نود و سه در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان با حضور استاندار کردستان، معاونین استاندار، مدیران کل ستادی و مجموعه کارکنان شاغل و بازنشسته استانداری کردستان برگزار شد.
 
در این مراسم حسین فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان ضمن تبریک سال نو به کارکنان استانداری کردستان، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی معین و هدف گذاری مشخص در سال ۱۳۹۴ شاهد تحول اساسی در سیمای توسعه کردستان باشیم.
 
وی افزود: در سالی که گذشت استاندار کردستان تلاش کردند همدلی، صمیمیت و گفتمان توسعه را در استان و در سیستم اداری استان رواج دهند و بحمدالله اکنون گفتمان غالب در استان به گفتمان مطالبه توسعه بدل شده است.
 
مردم با رای دادن به دولت تدبیر و امید اقتصاد بیمار ایران را احیا کردند
 
به گفته فیروزی در حالی که در سالیان گذشته اقتصاد ایران در حال مرگ بود، مردم ایران با رای دادن به دولت تدبیر و امید و با رای دادن به خرد و عقلانیت در خرداد ماه ۹۲،  این اقتصاد بیمار را احیا کردند.
 
 معاون استاندار کردستان گفت: در یکسال گذشته در استان کردستان از تصمیمات خلق الساعه پرهیز شده و شاید زیاد بر روی آنها مانور رسانه ای داده نشده اما نتایج این اقدامات هدفمند و با برنامه در آینده آشکار خواهد شد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان افزود: در سال ۹۳ مجموعه نظام و دولت تدبیر و امید موفقیت های ارزشمندی در عرصه جهانی و منطقه ای بدست آورده و با در پیش گرفتن منطق دیپلماسی، اقتدار عقلانی خود را به جهانیان نشان داد.
 
فیروزی خاطر نشان کرد: ایران همچنین در این سال با کمک به ستم دیدگان از ظلم و جفای افراط گرایان،  نقش بسیار مثبت و موثری در منطقه ایفا کرد.
 
وی تصریح کرد: علیرغم ادامه تحریمهای ظالمانه علیه ایران در سال ۹۳ با برنامه ریزی و انظباط مالی و فعالتهای اقتصادی پیش بینی پذیر شاهد رشد اقتصادی مثبت بودیم.
 
حضور استاندار در کمپ کمک به شنگال نماد گفتمان حقیقی انقلاب اسلامی بود
 
وی استاندار کردستان را بخاطر توجه ویژه به فرهنگ و هنر اصیل کردستان ستود و افزود: برای من بعنوان یک کردستانی این اقدامات قابل تقدیر و قابل ستایش بوده و امید است در آینده نیز ادامه داشته باشد.
 
حسین فیروزی همچنین تاکید کرد: یکی از اقدامات بسیار ارزشمند و انسان دوستانه استاندار کردستان در سال ۹۳ حضور در کمپ های جمع آوری کمکهای  انسان دوستانه برای مردم مظلوم و معصوم شنگال بود.
 
وی گفت: این اقدام عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان نماد واقعی هویت و گفتمان واقعی انقلاب اسلامی بود و ایشان با این کار ثابت کردند که انسانیت و انساندوستی مرز نمی شناسد و از ایشان چیزی جز این اقدام ارزشمند انتظار نمی رفت.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان با رفتار دولتمردان دولت تدبیر و امید گفتمان انسان دوستی انقلاب اسلامی احیا گردید و این رفتارها نوید بخش صلح و عدالت و مودت بیشتر در آینده خواهد بود.
 
فیروزی همچنین از حاکمیت نظم و انظباط مالی در استانداری کردستان خبر داد و گفت: بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری در سال نود و سه هزینه های استانداری کردستان برابر با هزینه های سال نود و دو بوده است این در حالی ست که شش و نیم میلیارد تومان حقوق و مزایای معوق نیز پرداخت شده است.
 
کد مطلب: ۸۱۰۷۹  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۱/۳  |  ساعت: ۹ : ۴۱

شناسه خبر : 7929

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =