فیلم به تهیه کنندگی حوزه هنری کردستان : کوتاه داستانی « اسب » آماده نمایش شد

فیلم کوتاه داستانی اسب به نویسندگی و کارگردانی رسول احمدی فیلمساز جوان سنندجی و با تهیه کنندگی حوزه هنری تولید و آماده نمایش شد.

به گزارش خبرنگار اسرین مقصودی به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ؛ زانیار لطفی مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کردستان ضمن اعلام این خبر گفت : این فیلم کوتاه تازه ترین ساخته رسول احمدی است که پیشتر با فیلم های کوتاه و مستند خود از جمله فیلم « خیالی دل انگیز» در فستیوال های متعدد داخلی و خارجی حضور داشته است .
وی افزود : این فیلم کوتاه در مدت زمان 3 دقیقه تلاش های یک کودک برای نجات اسب خود را در قالب داستانی به تصویر در آورده است .
لطفی تصریح نمود : این فیلمساز جوان علاوه بر نویسندگی و کارگردانی 8 فیلم کوتاه داستانی و مستند  تجربه همکاری و مدیریت تولید فیلم های بسیاری از  فیلمسازان کردستان از جمله سالم صلواتی ، سامان حسین پور ، عدنان زندی ، زانیار عزیزی ، آکو زندکریمی ، زانیار طهماسبی ، اشکان ساعدپناه ، و دکتر جلال نصیری هانیس و … را در کارنامه خود دارد.
وی افزود:  فرهام گویلی به عنوان بازیگر ، « ایوب شیخ احمدی» دستیار کارگردان و استوری بورد  ، سامان پاسیان به عنوان تصویربردار؛  طالب ظاهری ، نورپرداز ، فرشید محمدی دستیار نور و تصویر ؛ ایوب شیخ احمدی به عنوان  تدوینگر ، پژمان راژبه عنوان  صدابردار و صداگذار ، مصطفی حبیبی بخش جلوه های ویژه کامپیوتری ، شورش وکیلی طراح تیتراژ و پوستر ، مدیر تولید:اشکان ساعدپناه و شهیاد فیلم به عنوان مجری طرح رسول احمدی کارگردان و نویسنده این اثر تولیدی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان را یاری نموده اند .

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *