خانه / اجتماعی / فیلم ساز کردستانی، سه جایزه اصلی جشنواره برزیل را از آن خود کرد

فیلم ساز کردستانی، سه جایزه اصلی جشنواره برزیل را از آن خود کرد

فیلم کوتاه تعدیل به کارگردانی کیوان سروری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان سه جایزه جشنواره Garoa Awards را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، فیلم کوتاه تعدیل با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در مورد دو دوست و همکار است که یک اتفاق آنها را در موقعیت عجیبی قرار می دهد جایزه بهترین فیلم کوتاه، جایزه بهترین تصویربرداری و جایزه بهترین گروه بازیگری جشنواره Garoa Awards برزیل را کسب کرد. 

در این جشنواره جایزه بهترین فیلم به حوزه هنری استان کردستان و کیوان سروری، جایزه بهترین تصویربرداری به زانیار لطفی و جایزه بهترین گروه بازیگری به  عزیز نعمتی، سمیه رحیمی، سوران رضوانی‌زاده، شاداب کوکبی، آرسام حسین پناهی، نیها شیخی بازیگران این فیلم تعلق گرفت.

در این فیلم: فردین ملاسلیمی صدابردار، سمیرا فقیه سلیمانی به عنوان منشی صحنه، مهران سروری دستیار کارگردان و ثنا شریعتی به عنوان دستیار تصویر برداری  کیوان سروری را یاری کرده اند.

این فیلم که با تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان تولید شده است بیش از این در جشنواره های داخلی و بین المللی عناوین مختلفی را در بخش کارگردانی، بهترین فیلم ، بهترین تصویربردار و … دریافت کرده است.

شناسه خبر : 24518

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =