خانه / سیاسی / قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشورخبرداد: فروش ۴۲۰ میلیارد تومان اموال منقول و غیرمنقول در کشور

قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشورخبرداد: فروش ۴۲۰ میلیارد تومان اموال منقول و غیرمنقول در کشور

سنندج- قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشورگفت: ۴۲۰ میلیارد تومان اموال منقول و غیر منقول سال گذشته در این سازمان فروخته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمجید شهیدی امروز شنبه در مراسم تقدیر و معارفه مدیرسازمان اموال تملیکی کردستان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزارشد، به عملکرد این سازمان در سال گذشته اشاره کرد وگفت: سال گذشته ۴۲۰ میلیارد تومان اموال منقول و غیر منقول را از طریق مزایده به فروش رساندیم.
وی عنوان کرد: براساس کارکارشناسی انجام شده، ارزش کالاهای غیرقابل مصرف در سال گذشته ۲۲ میلیاردو ۹۰۰ میلیون تومان بوده است.
وی با بیان اینکه بودجه کشور شامل درآمدهای نفتی، مالیاتی و متفرقه است، بیان کرد: درآمدهایی که توسط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی حاصل می شود جزو درآمدهای متفرقه در بودجه کشور محسوب می شود.
قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشور اظهارداشت: سازمان در سال گذشته توانست براساس قانون بودجه پیش بینی شده، ۵۱ درصد درآمد را به حیطه وصول درآورد.
شهیدی با بیان اینکه حدود ۹۸ درصد درآمدهای متفرقه کشور در سال گذشته تحق پیدا کرد، ادامه داد:  در راستای تسریع کارها و برنامه های خود در سال جاری درصدد انعقاد تفاهم نامه هایی با دستگاه ها و سازمان های مختلفی هم چون استاندارد هستیم.
وی یکی از برنامه های سازمان را تقویت ساختار و تشکیلات آن خواند و افزود: مجوز جذب ۱۱۰ نیروی متخصص ومتعهد برای همکاری با سازمان در سال جاری اخذ کردیم.
وی ادامه داد: همواره اقدامات ما براساس  اساسنامه و قانون تاسیس سازمان صورت می گیرد و درراستای تسریع در امور تغییرات و اصلاحاتی در سال جاری انجام پذیرفته است.
قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشورگفت: فروش اموال منقول چندسالی است که به صورت الکترونیکی انجام می شود و همین مسئله منجر به افزایش اعتماد مردم شده است و به دنبال الکترونیکی کردن اموال غیرمنقول در سال جاری هم هستیم.

شناسهٔ خبر: ۳۶۱۲۶۸۴ – شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۶:۳۹
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13395

این خبر رو هم ببینید

رسیدگی به ۵۰۰ پرونده فساد در دادگستری کردستان/برخورد با دو مدیرکل دستگاه‌های اجرایی استان

رئیس کل دادگستری کردستان گفت:مبارزه با فساد از شعارهای محوری آیت‌الله رئیسی است که این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =