خانه / جریانات تکفیری / قاضی اعدام های داعش کشته شد

قاضی اعدام های داعش کشته شد

این قاضی به دلیل صدور احکام اعدام به ویژه علیه افراد جداشده و غیرنظامی معروف بود.

 قاضی اعدام های داعش در حمله هوایی ائتلاف نظامی به رهبری آمریکا در سوریه کشته شد.
به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری ها، در حمله هوایی ائتلاف به رهبری آمریکا علیه شهر رقه سوریه، “فواز الحسن” ملقب به “ابوعلی الشرعی” یکی از مشهورترین قضات داعش کشته شد.این قاضی به دلیل صدور احکام اعدام به ویژه علیه افراد جداشده و غیرنظامی معروف بود. وی قبل از قدرت گرفتن داعش، سابقه فعالیت قضایی یا حقوقی نداشت.این خبر در سایت ” رقه در سکوت ذبح می شود” منتشر شده است. این سایت توسط شماری از روزنامه نگاران و خبرنگاران مرتبط با منابعی در شهر رقه مدیریت می شود.این قاضی به صدور احکام اعدام برای بیش از ۱۰۰ نفر افتخار می کرد.

شهر رقه سوریه پایتخت گروه مسلح داعش است. داعش هم اکنون مساحت زیادی از سوریه و عراق را در کنترل خود دارد.علاوه بر این مناطقی در صحرای سینا مصر، چند شهر مهم لیبی و مناطقی در یمن نیز در کنترل داعش است.
داعش به اعدام های پرشمار معروف است. علاوه بر این داعش از شیوه های وحشتناک و ترس آوری برای اعدام و کشتن افراد استفاده می کند. داعش فیلم انواع شیوه های اعدام خود را در اینترنت منتشر می کند.

کد خبر: ۴۶۱۳۱۹لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 3361

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =