خانه / ورزشی / قرمزها در همه بازی هایشان گل می زنندپرسپولیس و رکورد عجیب با برانکو ایوانکویچ

قرمزها در همه بازی هایشان گل می زنندپرسپولیس و رکورد عجیب با برانکو ایوانکویچ

پرسپولیس برانکو حالا یک رکورد اختصاصی درلیگ برتر دارد. تیمی که سال قبل با رتبه بدی لیگ برتر را به پایان رساند و امسال هم دوهفته متوالی رتبه شانزدهم و انتهایی جدول را تجربه کرده حالا یک رکورد خارق العاده دارد. رکوردی عجیب در گلزنی .

عصرایران – پرسپولیس برانکو حالا یک رکورد اختصاصی درلیگ برتر دارد. تیمی که سال قبل با رتبه بدی لیگ برتر را به پایان رساند و امسال هم دوهفته متوالی رتبه شانزدهم و انتهایی جدول را تجربه کرده حالا یک رکورد خارق العاده دارد. رکوردی عجیب در گلزنی . 
 
شاگردان برانکو پس از بازی با ذوب آهن و به ثمر رساندن گل مقابل این تیم به پراستمرار ترین تیم در گلزنی تبدیل شدند. آنها با گل زدن در ۲۷ بازی متوالی حالا رکورد دار تاریخ لیگ برتر هستند. یعنی ۲۷ هفته است که تماشاگران پرسپولیس در هر بازی برای یک بار هم که شده خوشحال شده اند. 
 
 این روند، از بازی با نفت مسجد سلیمان آغاز شد که در جریان آن دو تیم در روز ۲۱ اسفند سال ۹۳ در مسجد سلیمان به میدان رفتند و پس از آن بازیکنان پرسپولیس به ترتیب در همه بازی های پیش رو گل زده و در نتیجه بهترین تیم تاریخ لیگ برتر است. 
 
پیش از این و با گلزنی در ۲۶ بازی مداوم این رکورد در اختیار استقلال اهواز بود.کد خبر: ۴۴۹۸۶۴لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10703

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =