قسیم عثمانی:   حکم فرماندار بوکان قابل تمدید نیست/ فرمانداران دوره احمدی نژاد محکوم به کناره گیری هستند  

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی با تایید اینکه حکم فرمادار بوکان قابل تمدید نیست اعلام کرد که فرماندار آینده این شهرستان از جنس دولت تدبیر و امید است
 

به گزارش زریان، نماینده بوکان در گفتگو با کردپرس، ضمن تکذیب تمدید یکساله حکم فرماندار بوکان گفت:حکم فرماندار بوکان و هر فرماندار دیگری محدودیت زمانی ندارد که نیاز به تمدید داشته باشد.
وی افزود: هیچ تلاشی تاکنون برای ابقای فرماندار بوکان صورت نگرفته است و دولت آقای روحانی از نیروهایی استفاده می کند که همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید باشد و فرمانداران دوره آقای احمدی نزاد نمی توانند با شرایط جدید خود را تطبیق دهندو محکوم به کناره گیری هستند.
نماینده بوکان با اشاره به شایعه ها در خصوص تمدید دوره حسن عباسی گفت: این شخص به اصطلاح آگاه که این شایعه ها را نشر داده یا بی اطلاع بوده است یا مغرض، چون هیچ تلاشی در جهت ادامه مسئولیت آقای عباسی به عنوان فرماندار صورت نگرفته است و تا جایی که بنده اطلاع دارم خود ایشان هم علاقه ای به ادامه مسئولیت از خود نشان نداده اند.
عثمانی افزود: حق مسلم دولت تدبیر و امید است که از نیروهایی استفاده کند که متفاوت از دولت قبلی باشند و دولت قبل بسیار سریع و بی مطالعه اقدام به عزل و نصب نمود در حالیکه دولت تدبیر و امید بسیار حساب شده و مطالعه شده و آهسته اما انقلابی در حال تغییر فرمانداران است.
رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: در دولت گذشته خصوصا در دوره دوم آقای احمدی نژاد هیچ توجهی به نظر نمایندگان و مجلس نمی شد و حتی تقابل هم وجود داشت و علیرغم تلاش های بنده که برای جابجایی فرماندار انجام شد تا بلکه هم ایشان ارتقا یابند و به عنوان مدیر کل خدمت کنند و هم بوکان از وجود یک فرماندار تازه نفس بهره مند شود ولی هرگز به نتیجه نرسید و شخص رئیس جمهور وقت بر حضور ایشان در بوکان اصرار و نظر خاص داشت.
عثمانی گفت: دولت تدبیر و امید و استاندار محترم استان و معاون محترم  سیاسی ایشان خصوصا نگاه احترام آمیزی برای نمایندگان قائل هستند که جای بسی خوشحالی و تشکر است و این اتفاق دو سویه موج تعامل و انسجام بیشتر دولت و مجلس در سطح استان خواهد شد و انتخاب بهینه برای فرمانداری در حال انجام است.
نماینده بوکان در خصوص فرماندار آینده بوکان گفت: فرماندار آینده بوکان شخصی همسو با سیاست های دولت، مورد تایید و حمایت صد در صدی حقیر(بعنوان نماینده مردم )، مورد اقبال مردم و از مدافعان اصلی نظام ، بومی و جامع الشرایط خواهد بود و تلاش می کنیم در آینده نزدیک سکانداری فرمانداری بوکان را بر عهده بگیرد.
وی افزود: فرماندار آینده الگویی برای اعتدال در شهرستان و آغاز گر شیوه ای نوین و متفاوت برای مدیریت بومی خواهد بود و شرایطی رقم خواهد خورد که رضایتمندی مردم بیش از پیش ارتقا یافته و موجبات رضایتمندی مردم فراهم خواهد شد.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *