خانه / ورزشی / قضاوت کمک داور کردستانی در دیدار پرسپولیس تهران و سایپای کرج  

قضاوت کمک داور کردستانی در دیدار پرسپولیس تهران و سایپای کرج  

مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان از قضاوت آرمان اسعدی کمک داور فوتبال کردستانی در دیدار حساس تیم‌های پرسپولیس تهران و سایپای البرز در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور خبر داد.
 

ایرج ساعدی اظهار کرد: هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از عصر فردا با برگزاری دیدار حساس تیم پرسپولیس تهران صدرنشین لیگ برتر و سایپای البرز تیم هفتم جدول رده‌بندی در استادیوم بزرگ آزادی تهران آغاز می‌شود.
وی گفت: در این مسابقه حساس سیدحسین زرگر قضاوت خواهد کرد و محمدرضا منصوری به عنوان کمک داور اول و آرمان اسعدی کمک داور دوم و بیژن حیدری داور چهارم در این دیدار هستند و محمدعلی فروغی ناظر داوری این مسابقه خواهد بود.
مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان تصریح کرد: آرمان اسعدی کمک داور جوان و باآتیه فوتبال کردستان در رقابت‌های فصل ۹۲ لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور قضاوت‌های بی نقصی را از خود به نمایش گذاشته است و در هفته هفدهم این مسابقات در اصفهان دیدار حساس فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و استقلال تهران را قضاوت کرد و نمره قابل قبولی را از ناظر آن مسابقه دریافت کرد.
وی گفت: امیدواریم دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با نظارت بر عملکرد خوب و درخشان آرمان اسعدی در مسابقات فصل جاری و تداوم قضاوت در مسابقات لیگ برتر، این داور جوان و با اخلاق کردستانی را در لیست الیت و بین‌المللی فدراسیون فوتبال قرار دهد تا در سال ۲۰۱۴ شاهد قضاوت آرمان اسعدی در مسابقات بین‌المللی و آسیایی باشیم.
برگزاری کلاس داوری درجه یک در سنندج
ساعدی افزود: با اخذ مجوز از فدراسیون فوتبال یک دوره کلاس ارتقاء درجه داوری ۲ به یک به مدت ۳ روز در سنندج برگزار شد.
وی گفت: این کلاس آموزشی با حضور نادر جعفری مدرس رسمی فدراسیون فوتبال و از کمک‌داوران بازنشسته درجه بین‌المللی فوتبال کشور به مدت ۳ روز و با حضور ۱۸ داور درجه ۲، ۵ داور در بخش بانوان و ۱۳ داور در بخش آقایان در مجموعه ورزشی شادروان عیسی ملک نیای سنندج برگزار شد.
مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان خاطر نشان کرد: در کلاس ارتقاء داوری درجه ۲ به یک، شرکت‌کنندگان به صورت تئوری و کار عملی در حین مسابقه فوتبال مجدداً مورد آموزش قرار گرفتند و با آخرین تغییرات در امر قوانین قضاوت در فوتبال آشنا شدند.
وی گفت: در پایان این دوره آموزشی شرکت‌کنندگان ابتدا در آزمون تئوری از حضور یافته و سپس آزمون سنجش میزان آمادگی جسمانی از آنان به عمل آمد و مجموع نمرات این دو آزمون به عنوان نمره نهایی کلاس برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
ساعدی افزود: فریدون اصفهانیان مسئول کمیته داوران فدراسیون فوتبال به عنوان ممتحن این دوره در کلاس ارتقاء درجه داوری ۲ به یک در سنندج حضور پیدا کرد و بر نحوه آزمون‌های به عمل آمده نظارت به عمل آورد.

شناسه خبر : 11253

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =