قضاوت کمک داور کردستانی در دیدار پرسپولیس تهران و سایپای کرج  

مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان از قضاوت آرمان اسعدی کمک داور فوتبال کردستانی در دیدار حساس تیم‌های پرسپولیس تهران و سایپای البرز در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور خبر داد.
 

ایرج ساعدی اظهار کرد: هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از عصر فردا با برگزاری دیدار حساس تیم پرسپولیس تهران صدرنشین لیگ برتر و سایپای البرز تیم هفتم جدول رده‌بندی در استادیوم بزرگ آزادی تهران آغاز می‌شود.
وی گفت: در این مسابقه حساس سیدحسین زرگر قضاوت خواهد کرد و محمدرضا منصوری به عنوان کمک داور اول و آرمان اسعدی کمک داور دوم و بیژن حیدری داور چهارم در این دیدار هستند و محمدعلی فروغی ناظر داوری این مسابقه خواهد بود.
مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان تصریح کرد: آرمان اسعدی کمک داور جوان و باآتیه فوتبال کردستان در رقابت‌های فصل 92 لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور قضاوت‌های بی نقصی را از خود به نمایش گذاشته است و در هفته هفدهم این مسابقات در اصفهان دیدار حساس فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و استقلال تهران را قضاوت کرد و نمره قابل قبولی را از ناظر آن مسابقه دریافت کرد.
وی گفت: امیدواریم دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با نظارت بر عملکرد خوب و درخشان آرمان اسعدی در مسابقات فصل جاری و تداوم قضاوت در مسابقات لیگ برتر، این داور جوان و با اخلاق کردستانی را در لیست الیت و بین‌المللی فدراسیون فوتبال قرار دهد تا در سال 2014 شاهد قضاوت آرمان اسعدی در مسابقات بین‌المللی و آسیایی باشیم.
برگزاری کلاس داوری درجه یک در سنندج
ساعدی افزود: با اخذ مجوز از فدراسیون فوتبال یک دوره کلاس ارتقاء درجه داوری 2 به یک به مدت 3 روز در سنندج برگزار شد.
وی گفت: این کلاس آموزشی با حضور نادر جعفری مدرس رسمی فدراسیون فوتبال و از کمک‌داوران بازنشسته درجه بین‌المللی فوتبال کشور به مدت 3 روز و با حضور 18 داور درجه 2، 5 داور در بخش بانوان و 13 داور در بخش آقایان در مجموعه ورزشی شادروان عیسی ملک نیای سنندج برگزار شد.
مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان خاطر نشان کرد: در کلاس ارتقاء داوری درجه 2 به یک، شرکت‌کنندگان به صورت تئوری و کار عملی در حین مسابقه فوتبال مجدداً مورد آموزش قرار گرفتند و با آخرین تغییرات در امر قوانین قضاوت در فوتبال آشنا شدند.
وی گفت: در پایان این دوره آموزشی شرکت‌کنندگان ابتدا در آزمون تئوری از حضور یافته و سپس آزمون سنجش میزان آمادگی جسمانی از آنان به عمل آمد و مجموع نمرات این دو آزمون به عنوان نمره نهایی کلاس برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
ساعدی افزود: فریدون اصفهانیان مسئول کمیته داوران فدراسیون فوتبال به عنوان ممتحن این دوره در کلاس ارتقاء درجه داوری 2 به یک در سنندج حضور پیدا کرد و بر نحوه آزمون‌های به عمل آمده نظارت به عمل آورد.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *