قطبي خبر داد: استقرار شبانه روزی شش متخصص در بيمارستان بعثت سنندج

رئيس بيمارستان بعثت سنندج از استقرار شش متخصص در حوزه هاي مختلف به صورت شبانه روزي در اين مركز پزشكي، آموزشي و درماني خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار مهر، بابك قطبي شامگاه يكشنبه در جريان بازديد نماينده مردم شهرستان هاي سنندج، ديواندره و كامياران در مجلس شوراي اسلامي از بيمارستان بعثت سنندج اظهار داشت: در راستاي اجرايي كردن طرح تحول نظام سلامت در بيمارستان بعثت سنندج شش پزشك متخصص به صورت شبانه روزي در اين مركز درماني مستقر شده اند.
وي ادامه داد: در حال حاضر شش متخصص در رشته هاي جراح مغز و اعصاب، جراح عمومي، متخصص زنان و زايمان، متخصص بيهوشي، ارتوپد و طب اورژانس به صورت شبانه روزي در مركز مستقر شده اند كه اين اقدام براي اولين بار در يك بيمارستان و مركز درماني در استان كردستان انجام مي شود.
رئيس بيمارستان بعثت سنندج عنوان كرد: استقرار شش پزشك متخصص به صورت شبانه روزي در بيمارستان بعثت سنندج يكي از دستورالعمل هاي اجرايي كردن طرح تحول نظام سلامت در اين مركز است و در كنار اين مهم اقدامات ديگري نيز اجرايي و در آينده هم اين برنامه ها دنبال و پيگيري مي شود.
وي گفت: طرح تحول نظام سلامت هفت دستورالعمل دارد كه تاكنون با همكاري و كمك هاي دانشگاه علوم پزشكي كردستان بخشي از اين دستورالعمل ها بر اساس برنامه هاي اعلام شده از سوي وزارت بهداشت اجرايي و عملياتي شده و خوشبختانه اجرايي كردن آنها رضايت مردم را به دنبال داشته است.
قطبي با اشاره به ديگر اقدامات صورت گرفته در بيمارستان بعثت سنندج با هدف خدمت رساني بهتر به مردم يادآور شد: در كنار اقدامات صورت گرفته در بخش نرم افزاري، قدم هاي خوبي نيز در راستاي توسعه بخت افزاري اين مركز صورت گرفته است و اين روند نيز هم اكنون ادامه دارد.
وي هدف اصلي از اقدامات صورت گرفته در بيمارستان بعثت سنندج را خدمت رساني شايسته و مناسب به ارباب رجوع عنوان كرد و گفت: بيمار شدن فرد خود مشكل جدي است و به همين دليل ما بايد تلاش كنيم تا با خدمت رساني مناسب به فرد بيمار زمينه براي كاهش مشكلات و گرفتاري هاي وي را فراهم كنيم.
رئيس بيمارستان بعثت سنندج ضمن تقدير از نگاه ويژه نمايندگان مردم استان كردستان به اين مركز درماني، آموزشي و پزشكي اظهار داشت: ارائه خدمات مناسب در حوزه سلامت در كردستان يك اولويت اصلي است و به همين دليل انتظار داريم كه در سايه اين تعامل و همكاري شاهد حمايت هاي بيشتر نمايندگان مردم كردستان در مجلس شوراي اسلامي از اين بخش باشيم.
در جريان اين بازديد سيد احسن علوي نماينده مردم شهرستان هاي سنندج، ديواندره و كامياران در مجلس شوراي اسلامي ضمن بازديد از بخش هاي مختلف بيمارستان بعثت سنندج و ديدار با افراد بيمار و بستري شده در اين مركز عنوان كرد: خوشبختانه به دنبال اقدامات صورت گرفته مردم رضايت مطلوبي از سطح خدمات ارائه شده بيمارستان بعثت سنندج دارند و به همين دليل بايد از رئيس و ساير پرسنل اين مركز درماني، آموزشي و پزشكي تقدير كرد.
بيمارستان بعثت سنندج بزرگترين مركز آموزشي، پزشكي و درماني در استان كردستان به شمار مي رود.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *