خانه / اجتماعی / لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی اصلاح شد ! قانون انتخابات مجلس مجددا اصلاح می‌شود !

لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی اصلاح شد ! قانون انتخابات مجلس مجددا اصلاح می‌شود !

طرح اصلاحیه موادی از قانون انتخابات مجلس در صحن علنی خانه ملت اعلام وصول شد .
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، حسین سبحانی نیا عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه خانه ملت موارد اعلام وصولی را اعلام کرد .

بر این اساس طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین لایحه یادداشت تفاهم بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه‌های مرز زمینی رازی و کاپی‌‌کوی اعلام وصول شدند.
لایحه موافقت‌نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه‌های مرز زمینی حسن‌دره و نیز طرح شفاف‌سازی و اعلام کتبی نمرات و نتایج نهایی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت بکارگیری‌های غیرقانونی اعلام وصول شدند.
دو طرح نیز که توسط شورای عالی استان‌ها ارائه شده بود مبنی بر طرح اصلاح ماده ۹۲ قانون شهرداری و الحاق ۴ تبصره به آن و طرح اصلاح تبصره یک بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری مصوب ۱۳۳۴ و الحاق تبصره یک مکرر، اعلام وصول شدند.
لایحه تسری مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و لایحه ارزیابی زیست‌محیطی ایران اعلام وصول شدند.
همچنین در پایان لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در موسسه استاندارد و اندازه‌شناسی کشورهای اسلامی اعلام وصول شد.

شناسه خبر : 8683

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =