خانه / ورزشی / لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‎های کشور/گروه : ورزشیآرارات هم مقابل ایستک کُردستان زانو زد/تداوم نوار پیروزی بسکتبالیست‎های کُردستانی

لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‎های کشور/گروه : ورزشیآرارات هم مقابل ایستک کُردستان زانو زد/تداوم نوار پیروزی بسکتبالیست‎های کُردستانی

بلندقامتان کُردستانی میزبان خود آرارات تهران را با نتیجه ۶۲ بر ۵۶ شکست داد و با این پیروزی کام جامعه ورزش کردستان را شیرین کردند.

به گزارش کُردتودی، تیم بسکتبال ایستک کُردستان (هیئت بسکتبال سابق) در ابتدای راه در فصل جاری عملکردهای رضایت بخشی نداشت و امیدی برای قرار گرفتن در بین تیم‎های رده بالایی نبود. 
اما جوانان پر انگیزه و تکنیکی کُردستانی با شکست بزرگان بسکتبال چون مهرام اثبات کردند که حرفی برای گفتن در لیگ دسته یک باشگاه‎های کشور دارند. 
روز گذشته نیز بلندقامتان کُردستانی میزبان خود آرارات تهران را با نتیجه ۶۲ بر ۵۶ شکست داد و با این پیروزی کام جامعه ورزش کردستان را شیرین کردند. 
“سیامک ویسی” سرمربی تیم ایستک کُردستان با این شکست‎های متوالی ثابت کرد که می‎تواند تیم بسکتبال کُردستان را با وجود بضاعت‎های مالی و امکانات محدود به جمع تیم‎های رده بالای جدول برساند. 
تیم ایستک کردستان که در هفته های چهارم و پنجم رقابت های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور تیم های شمیدر تهران و پارسای مشهد را شکست داده بود در این مرحله نیز تیم آرارات تهران را با نتیجه ۶۲ بر ۵۶ از پیش رو برداشت و یک پیروزی ماندگار دیگر را به نام خود ثبت کرد و در هفته آینده نیز میزبان هیئت بسکتبال قم خواهد بود.کد خبر : 13286  شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۰۸:۲۲لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10715

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =