خانه / سیاسی / متقاضیان شرکت در «مشاعره قرآنی» آموزش می‌بینند

متقاضیان شرکت در «مشاعره قرآنی» آموزش می‌بینند

تهیه کننده«مشاعره» اعلام کرد برای تولید برنامه مشاعره قرآنی در شبکه آموزش سیما، متقاضیان شرکت در این برنامه آموزش دیده و برترین‌های این افراد به مشاعره قرآنی راه می‌‌یابند.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرحسین آذر تهیه‌کننده «مشاعره» از تولید برنامه مشاعره قرآنی خبر داد و گفت: از آغاز پخش «مشاعره» از شبکه آموزش سیما در نظر داشتیم مشاعره‌ای با اشعار قرآنی تولید کنیم تا از این طریق گامی به سوی اشاعه فرهنگ قرآنی برداشته باشیم.
وی با بیان اینکه برنامه مشاعره قرآنی در مرحله پیش‌ تولید است، افزود: برای طرح‌ریزی این مشاعره نیاز به یک منبع بود. برای همین در گام نخست کتابی با عنوان «قرآن در شعر فارسی» تدوین و توسط انتشارات سخن به چاپ رسید که این کتاب در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی خواهد شد.
آذر با اشاره به اینکه در این کتاب اشعاری با مضامین قرآنی که توسط شاعران مطرح سروده شده گردآوری شده است، یادآور شد: گردآوری این کتاب یک سال به طول انجامید و اسماعیل آذر به عنوان سرپرست به اشعار قرآنی نظارت داشت.
این تهیه‌کننده تأکید کرد: پس از رونمایی و عرضه کتاب «قرآن در شعر فارسی» آموزش متقاضیان آغاز می‌شود. برترین‌های این دوره آموزشی به مشاعره قرآنی که یک برنامه تلویزیونی ۲۶ قسمتی راه می‌‌یابند.
«مشاعره قرآنی» به زودی از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود.

شناسه خبر : 15761

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دوازده =