خانه / اقتصادی / متهم اختلاس ۳۰۰ میلیاردی بانک های کردستان دستگیر شد

متهم اختلاس ۳۰۰ میلیاردی بانک های کردستان دستگیر شد

سنندج- فردی که متهم به اختلاس ۳۰۰ میلیارد ریال در یکی از بانک های قروه استان کردستان است امروز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و روانه زندان شد

به گزارش خبرگزاری کردپرس، فردی که کارمند یکی از بانک های شهرستان قروه بود و در مرداد ماه سال ۹۲ از طریق جعل اسناد و مدارک اقدام به اختلاس ۳۰۰ میلیارد ریالی کرده بود امروز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه با تلاش و پیگیری ماموران اداره کل اطلاعات کردستان شناسایی و دستگیر و جهت ادامه تحقیقات روانه زندان شد.
اختلاس کننده که به خارج از کشور متواری شده بود با یک سلسله اقدامات گسترده اطلاعاتی در خارج کشور دستگیر و به داخل کشور منتقل گردید.
بر اساس این گزارش فرد دستگیر شده با اقدامات غیر قانونی و برداشت از حساب سرفصل بستانکاران موقت ( اطاق پایاپای) می کرد پس از اختلاس مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال، با تهیه اسناد جعلی به برخی از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی تردد می کرد که با توجه به پیگیری های صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در دام قانون افتاد.
شایان ذکر است بعد از چند ماه از اختلاس مذکور اقدامات مشابهی در شهرستان بانه نیز به وقوع پیوست که همه عوامل اختلاس دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند

شناسه خبر : 1593

این خبر رو هم ببینید

تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی اولویت شهرداری سنندج است

شهردار سنندج گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی، تکریم ارباب رجوع و پیوست فرهنگی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =