خانه / اجتماعی / متوسط بارندگی کردستان درنخستین بارش پاییزی۲میلی‌متر گزارش شده است

متوسط بارندگی کردستان درنخستین بارش پاییزی۲میلی‌متر گزارش شده است

سنندج- کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان عنوان کرد: در نخستین بارش پاییزی که تمام استان را دربرگرفت، به طور متوسط ۲ میلی متر بارندگی گزارش شده است.

بهرام چاره‌خواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: نخستین بارش پاییزی که کل نقاط استان را در برگرفت روزگذشته اتفاق افتاد که به طور میانگین ۲ میلی متر بارندگی تا اوایل صبح امروز از ایستگاه های هواشناسی سطح استان گزارش شده است.
وی با بیان اینکه بیشترین بارش استان مربوط به شهرستان بیجار با ۶ میلی متر بوده است، عنوان کرد: در ایستگاه های زرینه ۵ میلی متر، دهگلان ۴، سراب شهرک ۳، حاجی ممدان ۲، سقز ۲، سنندج و قروه یک میلی متر بارندگی گزارش شده است.
وی اظهارداشت: در کامیاران، هزارکانیان، بانه، مریوان و سروآباد هم کمتر از نیم میلی متر بارندگی داشته ایم.
کارشناس هواشناسی اداره کل هواشناسی کردستان ادامه داد: براساس بررسی آخرین نقشه ها و داده های هواشناسی از بعدازظهر روز دوشنبه تا روز پنج شنبه استان به تناوب در دامنه تاثیر و فعالیت امواج ناپایدار و بارشی قرار می گیرد.
چاره‌خواه اضافه کرد: این موج از اواخر روز پنج شنبه از استان خارج می شود و تا صبح روز یکشنبه بارشی نخواهیم داشت ولی از اواخر روز یکشنبه موج بارشی دیگر وارد استان خواهد شد.
وی عنوان کرد: کمترین دمای استان در طی ۲۴ ساعت گذشته مربوط به سراب شهرک با ۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و بیشترین دما هم مربوط به سلین با ۲۶ درجه سانتی گراد بالای صفر بوده است.
وی اظهارداشت: دیروز و صبح امروز در سردترین ساعت دمای سنندج به ۷ درجه سانتی گراد بالای صفر و بیشترین دمای آن هم به ۲۳ درجه سانتی گراد بالای صفر رسید.

شناسهٔ خبر: ۳۸۰۵۳۵۱ – سه‌شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۷

شناسه خبر : 6569

این خبر رو هم ببینید

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان خبر داد؛ افزایش ۵ برابری قاچاق دام در کردستان

سنندج – دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: از ابتدای سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =