خانه / اجتماعی / محسن چاوشی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد سقز را آزاد می‌کند

محسن چاوشی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد سقز را آزاد می‌کند

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سقز از آزادسازی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط محسن چاوشی از خوانندگان مطرح کشور خبر داد.

محمدرشید غفوری در حاشیه اهدای بسته‌های معیشتی به خانواده‌های بی‌بضاعت زندانیان شهرستان سقز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در حال حاضر ۲۸۰ خانواده زندانی با جمعیت ۶۱۲ نفر زیرپوشش انجمن حمایت از زندانیان سقز هستند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز گفت: این انجمن در طول سال و به مناسبت‌های مختلف اقدام به اهدای بسته‌های حمایتی می‌کند.

وی بیان کرد: این انجمن همچنین ماهانه وجوه نقد را تحت عنوان مستمری به حساب همسران یا وابستگان نسبی زندانیان واریز می‌کند و در سال جاری نیز بیش از یک میلیارد ریال کمک کرده است.

غفوری با بیان اینکه این انجمن در بسیاری از شاخص‌ها در بین دیگر انجمن‌های حمایت از زندانیان کردستان رتبه نخست را دارد، گفت: تمام این موفقیت‌ها با کمک خیرین نوعدوست به دست آمده است.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندنیان شهرستان سقز گفت: قرار است به زودی تعداد ۷۰ زندانی بی‌بضاعت که به دلیل مسائل مالی ناخواسته به زندان افتاده‌اند توسط محسن چاوشی از هنرمندان مطرح کشور در عرصه موسیقی از زندان آزاد شوند.

غفوری همچنین گفت: این انجمن در راستای کمک به زندانیان بی‌بضاعت و خانواده آنان، همواره نیازمند کمک خیرین و مردم نوعدوست سقزی است و می‌طلبد خیرین هم چون گذشته ما را حمایت کنند.

شناسه خبر : 24151

این خبر رو هم ببینید

انتخابات ١۴٠٠ آزمونی برای تولد دوباره شوراها/عبدالسلام معروفی

دستگیری ها، انحلال ها و بازداشت ها و از طرف دیگر مشکلات اقتصادی و اجتماعی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =