محمد فلاحي به عنوان فرماندار مریوان معرفی شد

تودیع و معارفه فرماندار شهرستان مریوان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان، نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و سایر مسئولین این شهرستان برگزار شد

آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان مریوان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان، نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و سایر مسئولین این شهرستان برگزار شد.
 “محمد فلاحی” از نیروهای بومی اهل سنت استان کردستان روز سه شنبه در آیینی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان به عنوان فرماندار جدید شهرستان مرزی مریوان معرفی شد.
محمد فلاحی اهل مریوان و از نیروهای وزارت کشور است که کارشناس استانداری کردستان، بخشدار ننور و مرکزی بانه، معاون فرماندار مریوان، معاون دفتر سیاسی و انتخابات و سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کردستان را در کارنامه کاری خود دارد.
در این آیین از زحمات عبدالله رشیدی پور كه حدود چهار سال فرمانداري مريوان را بر عهده داشت، قدردانی و محمد فلاحی به عنوان فرماندار جديد شهرستان مریوان معرفی شد.
عبدالله رشیدی پور فرماندار سابق این شهرستان نیز از آذر 89 به عنوان فرماندار منصوب شده بود.
طي هفته جاري فرماندار سه شهرستان ديواندره، بانه و مريوان تغيير پيدا كردند و گفته مي شود كه هفته آينده نيز بازار تغيير و تحولات حول محور فرمانداران و مديران كل ادارات و سازمان هاي دولتي در استان كردستان ادامه خواهد داشت.

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *