خانه / اجتماعی / محکومیت حادثه تروریستی شهر چابهار توسط ائمه جمعه کردستان

محکومیت حادثه تروریستی شهر چابهار توسط ائمه جمعه کردستان

ائمه جمعه کردستان حادثه تروریستی شهر چابهار را محکوم کردند.


امام جمعه دیواندره:
حادثه تروریستی چابهار که خیانت بزرگی در حق امنیت ملت بزرگ ایران بود

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا مرادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: حادثه تروریستی چابهار که خیانت بزرگی در حق امنیت ملت بزرگ ایران بود و منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان در این نقطه مرزی شد را محکوم می‌کنم.

—————————————————————–

امام جمعه اهل سنت قروه:
اراده ملت ایران با اقدامات دشمنان کور دل نظام متزلزل نمی‌شود

امام جمعه اهل سنت قروه گفت: دشمنان کور دل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند با این اعمال کور تروریستی خود نمی‌توانند راه به جایی ببرند و اراده ملت ایران را متزلزل کنند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا نوری در خطبه های نماز جمعه این هفته به حادثه تروریستی چابهار اشاره کرد و ضمن محکوم کردن آن، اظهار کرد: دشمنان کور دل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند با این اعمال کور تروریستی خود نمی‌توانند راه به جایی ببرند و اراده ملت ایران را متزلزل کنند.

وی تصریح کرد: در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب تاکنون ملت ایران آزمون‌های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و از این امتحان نیز سربلند بیرون خواهند آمد.

وی شهادت دو تن از نیروی های انتظامی چابهار و تعدادی از هم وطنانمان را در این حادثه تروریستی به خانواده‌های آنان تسلیت گفت و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با خون شهدا ابیاری شده و خون پاک این شهیدان ضامن اقتدار امروز این سرزمین است.

————————————————————-

امام جمعه اهل سنت بیجار:

حملات کور معاندین نظام محکوم و مذموم است

 امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: حملات کور و بدور از انسانیت معاندین نظام وملت و امنیت مردم توسط ایادی استکبار محکوم و مذموم است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا عبدالسلام محمدی در بخش دیگری از خطبه‌ها ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر چابهار و حمله و تهاجم به مقر فرماندهی انتظامی چابهار اشاره کرد و گفت: حملات کور و بدور از انسانیت معاندین نظام و ملت و امنیت مردم توسط ایادی استکبار محکوم و مذموم است.

وی با بیان اینکه اینگونه حملات اوج درماندگی وضعف دشمن را می‌رساند، گفت: از مسوولین نظامی و امنیتی خواستاریم که جواب قاطع به این نوع حملات تروریستی را همچون سابق با اقتدار بیشتری بدهند.

انتهای پیام

شناسه خبر : 22410

این خبر رو هم ببینید

رکورد سه استان کُردنشین در تورم آبان ماه / جایگاه اول و دوم تورم نقطه به نقطه آبان ماه به نام کرمانشاه و کردستان ثبت شد

کرمانشاه و کردستان در تورم نقطه به نقطه منتهی به آبان ماه رکورد زدند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دو =