خانه / اجتماعی / مدير امور آبفا شهر ديواندره خبر داد: آغاز پروژه اجراي فاضلاب شهر زرينه اوباتو

مدير امور آبفا شهر ديواندره خبر داد: آغاز پروژه اجراي فاضلاب شهر زرينه اوباتو

پروژه دفع اصولي و بهداشتي فاضلاب شهرك هاي كيان و حافظ شهر زرينه اوباتو با اجراي ۳۵۰۰ متر لوله گذاري آغاز گرديد .
 

 
به گزارش امور آب و فاضلاب شهر ديواندره ، عباس ولايتي مدير اين امور با اعلام خبر فوق گفت : شهر زرينه داراي دو بافت قديم و جديد مي باشد كه در بافت قديم شبكه هاي توزيع آب و شبكه جمع آوري فاضلاب آن از چند سال قبل انجام گرفته و داراي استانداردهاي لازم است اما بافت جديد آن شامل شهرك هاي حافظ و كيان در زمينه دفع بهداشتي فاضلاب مشكلاتي داشتند كه بايستي توسط تعاوني هاي واگذار كننده زمين انجام مي گرفت و كليه تاسيسات زيربنايي را انجام مي دادند كه متاسفانه اين كار صورت نگرفته است .
مدير امور آب و فاضلاب شهر ديواندره در ادامه گفت : با توجه به بازديد مدير عامل شركت از شهر زرينه و قول مساعدت به مردم عزيز اين شهر و با همكاري و تعامل شهرداري و شوراي شهر زرينه پروژه دفع اصولي فاضلاب بافت جديد تعريف و عمليات اجراي آن از اواسط خرداد ماه سال جاري آغاز گرديد .
ولايتي افزود : كلكتور اصلي شهر زرينه به طول ۸۰۰ متر در سال ۹۲ انجام گرفته است و با اجراي كل پروژه مقدار ۴۳۰۰ متر لوله گذاري انجام مي گيرد و پيش بيني مي شود اين پروژه در ۲ ماه آينده به اتمام برسد.  

شناسه خبر : 9009

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شانزده =