مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان: نتايج مميزي مايه دلگرمي مديريت و پرسنل شرکت مي باشد  

مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان نتايج به دست آمده از مميزي شرکت از سوي مميزان و کارشناسان منتخب توانير را مطلوب ومايه دلگرمي دانست.
 

 
به گزارش روابط عمومي شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان محمد مصطفي نجفيان درمراسم اختتاميه مميزي شرکت گفت: خوشبختانه گزارش هاي مميزان محترم نشان مي دهد که اکثر واحدهاي شرکت عملکرد خوبي در سالهاي اخير داشته اند و اين موفقيت مايه دلگرمي مديريت و پرسنل شرکت مي باشد.
وي افزود: قرار گرفتن در بين 10 شرکت توزيع برتر کشور يکي از اهداف مهم اين شرکت بوده است که خوشبختانه با تلاش و کوشش همکاران در ارزيابي عملکرد توانير توانستيم به اين موفقيت برسيم.
وي با بيان اينکه مميزي فرصتي مغتنم براي شناسايي نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف هر سازمان است، افزود: اميدوارم راهنمايي ها و عدم انطباق هاي اعلام شده ازسوي مميزان مورد استفاده و توجه همکاران در بخش هاي مختلف شرکت قرار گيرد و در فرصت بهبود داده شده درجهت رفع نقايص اقدامات لازم را انجام دهند.
نجفيان با بيان اينکه نيروي انساني بزرگترين سرمايه شرکت مي باشد تصريح کرد: تلاش شرکت برق همواره قرار گرفتن در جايگاه مطلوب از لحاظ خدمت رساني و پاسخگويي به انتظارات مردم و مسئولين استان بوده است و از همين رو نيروهايي که در اين شرکت به کار گرفته شده اند ازجمله نخبگان و متخصصان در حوزه خود هستند و به نسبت به وظيفه مهم وخطير خود در ارائه خدمات بهينه به مشترکين و شهروندان استان متعهد و مسئوليت پذير مي باشند.
رئيس هيأت مديره شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان افزود: اين شرکت ممکن است از لحاظ طول شبکه و يا ميزان دارايي ها وامکانات، شرکت بزرگي در سطح کشور به شمار نرود اما از نظر اهداف وتعهدي که پرسنل به خدمت و پيشرفت دارند در زمره شرکت هاي سرآمد کشور قرار دارد.
مهندس نجفيان در ادامه جمع آوري نقاط و انشعابات مخاطره آميز، افزايش سطح دانش و حضور پررنگ در مجامع علمي و توسعه انرژي هاي نو را از اهداف سالهاي اخير شرکت اعلام کرد که در اين راستا اقدامات خوبي انجام شده است.
وي در خاتمه به برخي دستاوردها وموفقيت هاي شرکت در سالهاي اخير اشاره و اظهار اميدواري کرد با شناخت نقاط ضعف هاي اين مميزي و تقويت نقاط مثبت در آينده موفقيت هاي شرکت تداوم يابد.
سرگروه تيم مميزي توانير در ابتداي اين جلسه ضمن قدرداني از ميزباني و همکاري صادقانه پرسنل شرکت گفت: مميزي انجام شده نشان مي دهد عملکرد شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان فراتر ازتوان وامکانات بالقوه و انتظارات بوده و به نسبت مميزي و بازديد هاي قبلي روند روبه رشدي را نشان مي دهد واميداست اين روند در آينده نيز با تلاش و همت پرسنل اين شرکت تداوم داشته باشد.
مسعود مهري هدف ار انجام مميزي را بهبودوضعيت شرکت ها اعلام کرد و گفت: اگر در گزارش هاي مميزان مواردي از عدم انتطباق ديده شود بايد با ديد مثبت به آن نگريسته شودتا در زمان بهبود داده شده اين نقاط ضعف برطرف شود.
قابل ذکر است مميزي شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان با حضور تيم 10 نفره متشکل از متخصصان صنعت برق کشور به سرپرستي مهندس مسعودمهري مدير كل دفتر برنامه ريزي توزيع شركت توانير به مدت 2 روزانجام شد و ساير اعضاي اين تيم مميزي را مهندس زندي از توانير، سيدي ازتوزيع برق مشهد، صفري از توزيع خراسان رضوي،  خانم دکتر  محسن زاده از توزيع آذربايجان غربي، خيرخواه از توزيع مرکزي، كريمي نژاد از توزيع شيراز، صدقي از توزيع استان اصفهان، خانم حيدرپور از توزيع سمنان، حجازي از توزيع مشهد و سلطاني از توزيع برق خوزستان تشکيل مي دادند.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *