مدیرتنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی کردستان خبرداد: توزیع بالغ بر ۱۰۰۰ تن برنج وشکر همزمان با ماه رمضان در کردستان

سنندج- مدیرتنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی کردستان از توزیع بالغ بر هزار تن برنج و شکر درماه مبارک رمضان دراین استان خبرداد وگفت: برای توزیع گوشت سفید و قرمز هم محدودیتی وجود ندارد.

شهریار حنیفی با اشاره به اینکه توزیع چهار قلم کالای اساسی طرح تنظیم بازاردرماه مبارک رمضان در استان آغاز شده است، گفت: در حال حاضر حدود ۶۵۰ تن برنج سفید دراستان توزیع شده و به قیمت هر کیلو ۲ هزار و ۷۰۰ تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود.
وی میزان ذخیره شکر را هم ۴۵۰ تن به قیمت دوهزارو ۸۵۰ تومان برای مصرف کنندگان ذکر کرد واظهارداشت: ۶۰۰ تن دیگر شکر  هم دراستان در اختیار اصناف و اتحادیه زنبورداران قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه گوشت قرمز به میزان نامحدود در استان توزیع می شود، بیان کرد: گوشت قرمز داخلی به قیمت هر کیلو ۲۲ هزارتومان و هر کیلو گوشت وارداتی هم ۲۱ هزار تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
وی عنوان کرد: میزان عرضه گوشت مرغ هم دراستان نامحدود است و به هر میزان که نیاز بازار باشد توزیع می شود و قیمت هر کیلوهم ۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.
مدیرتنظیم بازارونهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی کردستان اظهارداشت: به اندازه کافی اقلام اساسی ماه مبارک رمضان دراستان تامین شده و از این لحاظ جای نگرانی نیست و این طرح تا پایان این ماه پرخیرو برکت ادامه دارد.
حنیفی بیان کرد: مردم برای تهیه اقلام مذکور می توانند به اتحادیه تعاونی های مصرف و فروشگاه های زنجیره ای در سطح استان مراجعه کنند.
شناسهٔ خبر: 3990658 – یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۵:۴۶
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *