خانه / اجتماعی / مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج خبر داد: نجات گاو ۲۵۰ کیلویی از درون چاه ۶ متری در روستای برازان سنندج

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج خبر داد: نجات گاو ۲۵۰ کیلویی از درون چاه ۶ متری در روستای برازان سنندج

سنندج-مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج از سقوط یک راس گاوبه درون یک چاه ۶ متری در جاده روستای برازان خبر دادو گفت: با استفاده ازتجهیزات لازم این گاو سالم از درون چاه بیرون کشیده شد.

رامین اسدنژاد گفت: در یک حادثه یک راس گاو در جاده روستای برازان به درون چاه سقوط کرد که اهالی این روستا  از طریق سامانه ۱۲۵ در خواست کمک نمودند.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه  گاو   حیوان سنگین وزنی است بنابراین آتش نشانان این سازمان با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهارداشت: این گاو که تقریبا ۲۵۰ کیلو وزن داشت به درون چاه ۶ متری سقوط کرده بود که با حضور آتش نشانان در محل حادثه توانستند گاو را بصورت سالم از درون این چاه بیرون بکشند.
 اسد نژاد همچنین از  وقوع آتش سوزی در  مغازه پارچه فروشی در بازار آصف سنندج خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی شهروندان خبر آتش سوزی  در این مغازه به این سازمان گزارش داده شد.
 وی اضافه کرد: پس از اعلام حادثه بلافاصله نیروهای ایستگاه شماره  یک آتش نشانی به محل  حادثه اعزام شدند  و عملیات اطفای حریق را انجام دادند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج علت حادثه را سیم کشی غیر استاندارد و غیر اصولی از کنتور برق و بار اضافی بر روی آن ذکر کرد و گفت: متاسفانه در سالجاری این دومین باری است که مغازه پارچه فروشی دچار آتش سوزی می شود.
اسدنژاد اظهار داشت: خوشبختانه با حضور بموقع آتش نشانان از سرایت آتش به مغازه های مجاور جلوگیری شد و این حادثه هم با کمترین خسارات مهار شد.
وی بیان کرد: سیم کشی های غیر استاندار د و استفاده نادرست از وسایل برقی و گرمایشی در بیساری از مغازه ها می تواند خسارات جبران ناپذیر ی را به بار آورد.
شناسهٔ خبر: ۳۹۶۷۵۷۳ – سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۹:۲۴

شناسه خبر : 6277

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =